SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31442986

RE-ARS, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1993
IČO
31442986
DIČ
2020392363
Sídlo
Panská 14, 811 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMilan Nemec+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RE-ARS, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 30. 9. 1993. Vo vedení firmy: Milan Nemec, Gerhard Plaschko a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 107 tis. € (+43,0 %) a stratu 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2276. z 6 448 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
107 tis. €
Za rok
+43 %
Od 2014
−91 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015−12 %2016−0 %2017−37 %2018−2 %2019−20 %2020−17 %2021+0 %2022−48 %2023−31 %2024−49 %2025+43 %
  • Priemerný rast ročne
    −19,3 %
  • Najlepší rok
    2025, +43 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -11,4 %
    +51,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -23,7 %
    +50,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -20,4 %
    +50,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,8 %
    +9,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby106 720 €74 630 €146 548 €213 524 €406 996 €406 444 €487 202 €609 444 €623 183 €992 077 €995 477 €1 132 603 €—
Výsledok hospodárenia−12 150 €−47 067 €−14 450 €−13 533 €23 878 €−41 376 €−97 493 €6 362 €88 638 €−1 731 345 €76 345 €44 685 €−113 043 €
Aktíva spolu59 433 €66 273 €122 310 €142 102 €473 069 €500 008 €553 263 €554 425 €560 669 €548 840 €4 113 598 €540 993 €538 502 €
Vlastné imanie51 238 €63 388 €110 455 €124 904 €389 451 €365 573 €406 949 €504 442 €498 080 €409 442 €2 081 378 €−59 519 €−104 204 €
Podané13. 3. 202625. 3. 202512. 3. 202415. 3. 202311. 3. 202226. 3. 202117. 3. 202022. 3. 201923. 3. 201828. 3. 201722. 3. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2276. z 6 448 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020392363
platiteľ od 1. 3. 1995
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Panská 14, 811 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 9. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 10210/B
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 3 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • - kúpa a predaj nehnuteľností,od 1993
  • - sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností,od 1993
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb,od 2004
  • obstarávateľská činnosť spojená so správou nehnuteľností,od 2004
  • výkon činnosti stavbyvedúceho,od 2004
  • uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien,od 2004
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2004
  • vedenie účtovníctva,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 12. 5. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252276. z 6 448
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 13. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 13. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 2. 2022Nový spoločníkINFINITY DEVELOPMENT, k. s., podiel 50 %
  3. 16. 2. 2022Nový spoločníkMilan Nemec, podiel 50 %
  4. 14. 10. 2015Nový člen vedeniaMag. Verena Plaschko, konateľ
  5. 15. 10. 2003Presun sídlaPanská 14 Bratislavapredtým Prepoštská 9 Bratislava
  6. 4. 9. 2002Nový člen vedeniaGerhard Plaschko, konateľ
  7. 29. 5. 1998Presun sídlaPrepoštská 9 Bratislavapredtým Galvaniho 18 Bratislava
  8. 1. 3. 1995Registrácia za platiteľa DPHSK2020392363
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31442986

RE-ARS, spol. s r.o. – tržby 107 tis. € – IČO 31442986