SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31449271

EUROCENTRUM, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Mesto nad Váhom · od 1994
IČO
31449271
DIČ
2020380978
Sídlo
Malinovského 24, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
firmy v okolí

KonateľPeter Kňupp

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EUROCENTRUM, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, v registri od 27. 1. 1994. Vo vedení firmy: Peter Kňupp. V roku 2025 mala firma tržby 303 tis. € (+59,5 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať522. z 1 682 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
303 tis. €
Za rok
+60 %
Od 2014
+57 %
0200 tis.400 tis.2014—2015−9 %2016+10 %2017+9 %2018−6 %2019−9 %2020−13 %2021−6 %2022+27 %2023+3 %2024−2 %2025+60 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,2 %
  • Najlepší rok
    2025, +60 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,6 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,5 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    66,0 %
    −0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby302 529 €189 629 €194 297 €188 665 €148 672 €158 708 €181 488 €199 111 €211 233 €193 314 €175 253 €192 903 €—
Výsledok hospodárenia6 143 €3 848 €3 638 €3 712 €6 108 €3 685 €6 237 €5 568 €2 191 €4 576 €−10 285 €−3 275 €−17 833 €
Aktíva spolu1 128 524 €1 115 342 €647 111 €614 975 €386 930 €524 488 €521 444 €528 894 €541 135 €526 964 €484 384 €484 170 €493 878 €
Vlastné imanie384 231 €378 088 €374 240 €370 601 €366 889 €480 522 €476 838 €470 601 €467 809 €465 619 €461 042 €471 327 €86 278 €
Podané30. 3. 202630. 3. 202527. 3. 202429. 3. 202313. 3. 202228. 3. 202126. 3. 202012. 3. 201913. 3. 201821. 2. 201730. 3. 201625. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
522. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020380978
platiteľ od 1. 3. 1994
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Malinovského 24, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 1. 1994
32 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 1738/R
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • -reklamné činnostiod 1994
  • -poradenská, konzultačná a sprostredkovateľská činnosť v rozsahu predmetu podnikania,od 1994
  • -kúpa a predaj tovarov v rozsahu voľnej živnosti,od 1994
  • výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 2011
  • výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácieod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
  • počítačové službyod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 4. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025522. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 8. 2022Nový spoločníkZdeněk Fibicher, podiel 50 %
  3. 19. 8. 2022Nový spoločníkPeter Kňupp, podiel 50 %
  4. 24. 8. 1998Presun sídlaMalinovského 24 Nové Mesto nad Váhompredtým Inovecká 14 Nové Mesto nad Váhom
  5. 1. 3. 1994Registrácia za platiteľa DPHSK2020380978
  6. 27. 1. 1994Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31449271

EUROCENTRUM, spol. s r.o. – tržby 303 tis. € – IČO 31449271