SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31594239

RR Slovakia a.s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Zvolen · od 1993

predtým R.R.WUSAM, akciová spoločnosť

IČO
31594239
DIČ
2020475853
Sídlo
Na Štepnici 1, 960 01 Zvolen
firmy v okolí

PredstavenstvoIng. Eva Teknösová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RR Slovakia a.s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Zvolen, v registri od 27. 10. 1993. Vo vedení firmy: Eva Teknösová. V roku 2025 mala firma tržby 1,4 mil. € (+6,9 %) a zisk 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať13. z 18 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,4 mil. €
Za rok
+7 %
Od 2014
+19 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015−8 %2016+8 %2017+8 %2018+17 %2019−9 %2020−7 %2021+11 %2022+8 %2023−7 %2024−5 %2025+7 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,6 %
  • Najlepší rok
    2018, +17 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,0 %
    −1,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,5 %
    −2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,3 %
    −1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,9 %
    +1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 404 920 €1 314 450 €1 383 950 €1 492 988 €1 378 684 €1 239 307 €1 339 239 €1 475 696 €1 264 166 €1 169 388 €1 079 303 €1 176 526 €—
Výsledok hospodárenia13 638 €32 047 €33 189 €85 785 €95 481 €8 404 €33 746 €65 166 €8 922 €33 500 €−47 207 €35 004 €7 820 €
Aktíva spolu1 067 654 €1 036 965 €1 018 588 €1 025 639 €1 152 088 €1 281 923 €1 262 211 €977 852 €938 686 €978 187 €970 387 €1 098 374 €1 025 970 €
Vlastné imanie940 485 €930 052 €901 323 €876 713 €1 000 476 €1 155 835 €1 150 806 €816 776 €752 502 €746 930 €713 430 €765 637 €731 453 €
Podané18. 3. 202620. 3. 202511. 3. 202427. 3. 202328. 3. 202230. 3. 202131. 3. 202025. 6. 201928. 3. 201822. 3. 201729. 3. 201626. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
13. z 18 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020475853
platiteľ od 1. 11. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Na Štepnici 1, 960 01 Zvolen
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 10. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sa, vložka 164/S
Základné imanie
340 000 €
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
28150 Výroba ložísk, ozubených kolies, prevodových a ovládacích prvkov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
R.R.WUSAM, akciová spoločnosť
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zvolen.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • - kúpa a predaj tovaru všetkého druhu, okrem viazaných a koncesovaných obchodných živnostíod 1993
  • - sprostredkovanie obchoduod 1993
  • - výroba hnacích prvkov, stavba strojov s mechanickým pohonomod 1993
  • - výroba kovov a kovových výrobkov - kovo- obrábanieod 1997
  • - výskum a vývoj hnacích prvkov a strojov s mechanickým pohonomod 2003
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • výroba zdvíhacích a manipulačných zariadeníod 2008
  • výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúrod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ložísk, ozubených kolies, prevodových a ovládacích prvkov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 6. 10. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 28150), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202513. z 18
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ložísk, ozubených kolies, prevodových a ovládacích prvkov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2023Nový člen vedeniaIng. Eva Teknösová, predstavenstvo
  3. 10. 8. 2004Presun sídlaNa Štepnici 1 Zvolenpredtým Buzulucká 3 Zvolen
  4. 22. 8. 2002Zmena obchodného menaRR Slovakia a.s.predtým R.R.WUSAM, akciová spoločnosť
  5. 27. 10. 1993Vznik firmyAkciová spoločnosť
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ložísk, ozubených kolies, prevodových a ovládacích prvkov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31594239

RR Slovakia a.s. – tržby 1,4 mil. € – IČO 31594239