SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31607772

E F E C T , spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Tornaľa · od 1994
IČO
31607772
DIČ
2020472025
Sídlo
Behynce, 982 01 Tornaľa
firmy v okolí

KonateľJUDr. Juraj Györfi

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

E F E C T , spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tornaľa, v registri od 30. 5. 1994. Vo vedení firmy: Juraj Györfi. V roku 2025 mala firma tržby 189 tis. € (+60,8 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať316. z 485 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
189 tis. €
Za rok
+61 %
Od 2013
−48 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+28 %2015+7 %2016−50 %2017+3 %2018−10 %2019+17 %2020−6 %2021+16 %2022−36 %2023−11 %2024−31 %2025+61 %
  • Priemerný rast ročne
    −5,3 %
  • Najlepší rok
    2025, +61 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,7 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,0 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    43,6 %
    −4,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby188 918 €117 512 €169 342 €189 230 €297 779 €256 200 €271 392 €232 042 €256 420 €248 118 €499 340 €466 162 €363 600 €
Výsledok hospodárenia3 785 €2 310 €1 897 €3 835 €3 681 €266 €1 881 €−4 549 €2 657 €2 278 €16 284 €5 131 €4 697 €
Aktíva spolu397 878 €425 155 €448 286 €599 496 €549 046 €541 268 €776 337 €688 248 €637 911 €664 558 €647 174 €615 750 €584 161 €
Vlastné imanie224 280 €220 495 €218 185 €216 288 €212 453 €208 772 €208 507 €206 626 €211 175 €208 535 €207 211 €190 927 €185 796 €
Podané30. 6. 202616. 6. 202528. 6. 202429. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 202030. 3. 20192. 7. 201831. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
316. z 485 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020472025
platiteľ od 1. 6. 1995
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Behynce, 982 01 Tornaľa
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 5. 1994
32 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 1961/S
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46730 Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Tornaľa.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • - spracovanie /pílenie, rezanie/ drevaod 1994
  • - sprostredkovanie obchodu a služiebod 1994
  • - obchodná činnosť - športové potreby, fotokinood 1994
  • - obchodná činnosť - knihy, papier, darčeky, kvetyod 1994
  • - obchodná činnosť - potraviny, ovocie, zelenina, alkoholické a nealkoholické nápojeod 1994
  • - obchodná činnosť - nábytok, koberce, obuv, odevod 1994
  • - obchodná činnosť - osobné automobily, autodoplnky, náhradné dielyod 1994
  • - obchodná činnosť - sklo, porcelánod 1994
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 7 tis. € · posledná 26. 4. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025316. z 485
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 4. 2016Nový spoločníkIng. Juraj Györfi, podiel 50 %
  3. 8. 4. 2016Nový spoločníkJUDr. Juraj Györfi, podiel 50 %
  4. 1. 6. 1995Registrácia za platiteľa DPHSK2020472025
  5. 30. 5. 1994Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31607772

E F E C T , spol. s r.o. – tržby 189 tis. € – IČO 31607772