SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31686010

TRETMENT, s.r.o., Medzilaborce

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Medzilaborce · od 1994
IČO
31686010
DIČ
2021214327
Sídlo
Mierová ul., 068 01 Medzilaborce
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Chromej+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TRETMENT, s.r.o., Medzilaborce je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Medzilaborce, v registri od 23. 2. 1994. Vo vedení firmy: Peter Chromej a PharmDr. Mária Chromejová. V roku 2025 mala firma tržby 1,4 mil. € (−6,4 %) a zisk 79 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať327. z 906 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,4 mil. €
Za rok
−6 %
Od 2013
+195 %
01 mil.2 mil.2013—2014+2 %2015+10 %2016+10 %2017+3 %2018+7 %2019+8 %2020+29 %2021+12 %2022+5 %2023+31 %2024+8 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,4 %
  • Najlepší rok
    2023, +31 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,6 %
    −0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    64,9 %
    +38,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 406 285 €1 502 902 €1 386 754 €1 061 232 €1 007 680 €902 172 €696 956 €648 215 €606 813 €590 741 €536 502 €486 689 €476 429 €
Výsledok hospodárenia78 647 €98 170 €95 265 €64 503 €64 304 €43 421 €13 459 €2 743 €27 546 €21 388 €18 634 €6 586 €9 527 €
Aktíva spolu121 243 €378 018 €300 669 €226 624 €192 002 €173 956 €125 889 €141 377 €145 122 €153 483 €129 685 €125 541 €104 342 €
Vlastné imanie—208 456 €191 912 €138 647 €104 524 €93 280 €63 318 €52 602 €77 412 €71 254 €68 500 €56 456 €59 529 €
Podané28. 6. 202631. 3. 202526. 3. 202428. 3. 202321. 3. 202215. 3. 202229. 3. 202025. 3. 201923. 3. 201817. 3. 201721. 3. 201623. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
327. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
21 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021214327
platiteľ od 1. 7. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mierová ul., 068 01 Medzilaborce
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 2. 1994
32 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 1566/P
Základné imanie
6 672 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Medzilaborce.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť · 1 ukončená činnosť

  • - popskytovanie liečebno-preventívnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v odbore lekárenstvood 1999
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
16 zmlúv
spolu 10 tis. € · posledná 1. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—1. 12. 2025
  • Základná umelecká škola A. Ljubimova, Mierová 328/8, MedzilaborceDodatok č. 5 k Zmluve č. 01/NPM328/2020606 €24. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 12. 2023
  • Základná umelecká škola A. Ljubimova, Mierová 328/8, MedzilaborceDodatok č. 3 k zmluve o nájme nebytových priestorov9 tis. €21. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025327. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 5. 2022Nový člen vedeniaPharmDr. Mária Chromejová, konateľ
  3. 4. 11. 2020Zápis konečného užívateľa výhodIng. Peter Chromej
  4. 4. 11. 2020Zápis konečného užívateľa výhodPharmDr. Mária Chromejová
  5. 3. 1. 2017Nový spoločníkIng. Peter Chromej, podiel 33,3 %
  6. 1. 1. 2017Nový člen vedeniaIng. Peter Chromej, konateľ
  7. 14. 11. 2009Nový spoločníkPharmDr. Mária Chromejová, podiel 66,7 %
  8. 1. 7. 2004Registrácia za platiteľa DPHSK2021214327
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31686010

TRETMENT, s.r.o., Medzilaborce – tržby 1,4 mil. € – IČO 31686010