SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31705928

TOGAM, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Spišská Nová Ves · od 1995

predtým TOGAM, s.r.o. Rožňava

IČO
31705928
DIČ
2021186002
Sídlo
Pieninská 6, 052 01 Spišská Nová Ves
firmy v okolí

KonateľIng. Alena Maguláková

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TOGAM, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Nová Ves, v registri od 28. 3. 1995. Vo vedení firmy: Alena Maguláková. V roku 2025 mala firma tržby 9 tis. € (−69,5 %) a stratu 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1230. z 1 400 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
9 tis. €
Za rok
−70 %
Od 2013
−98 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+55 %2015−25 %2016−9 %2017−11 %2018+61 %2019+32 %2020−38 %2021+15 %2022−7 %2023−66 %2024−86 %2025−70 %
  • Priemerný rast ročne
    −27,8 %
  • Najlepší rok
    2018, +61 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -15,0 %
    +9,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby9 163 €30 058 €207 625 €607 911 €650 232 €565 801 €915 849 €692 222 €429 137 €483 686 €532 847 €710 758 €459 075 €
Výsledok hospodárenia−11 185 €−22 289 €−103 904 €−35 823 €−18 459 €−34 552 €41 151 €40 470 €−35 921 €−2 399 €−98 965 €−160 847 €5 790 €
Aktíva spolu74 727 €90 361 €116 786 €212 352 €280 357 €293 611 €258 557 €193 299 €151 157 €112 966 €122 490 €129 074 €267 439 €
Vlastné imanie−369 789 €−358 604 €−336 315 €−232 411 €−196 588 €−178 129 €−143 577 €−184 728 €−225 198 €−239 278 €−236 879 €−147 751 €13 096 €
Podané29. 6. 202627. 6. 202526. 6. 202427. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202129. 10. 202026. 6. 201927. 6. 201825. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201519. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1230. z 1 400 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021186002
platiteľ od 1. 9. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2026
Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pieninská 6, 052 01 Spišská Nová Ves
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 3. 1995
31 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 6035/V
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
16100 Pilovanie a hobľovanie dreva
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
TOGAM, s.r.o. Rožňava
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Spišská Nová Ves.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • obchodná činnosť s rozličným tovaromod 1995
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu s rozličným tovaromod 1995
  • veľkoobchod a maloobchod s drevnou hmotou, piliarskymi výrobkami z dreva, strojmi a strojovými zariadeniami určenými na dopravu, manipuláciu a spracovanie dreva, porez drevnej hmotyod 1995
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pilovanie a hobľovanie dreva — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
29 zmlúv
spolu 1,6 mil. € · posledná 9. 10. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251230. z 1 400
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pilovanie a hobľovanie dreva).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 13 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 2. 2026Zápis konečného užívateľa výhodIng. Alena Maguláková
  3. 26. 2. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodAlena Maguláková
  4. 26. 2. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodPeter Magulák
  5. 12. 12. 2025Nový spoločníkIng. Alena Maguláková, podiel 100 %
  6. 4. 12. 2025Nový člen vedeniaIng. Alena Maguláková, konateľ
  7. 24. 5. 2018Zápis konečného užívateľa výhodAlena Maguláková
  8. 24. 5. 2018Zápis konečného užívateľa výhodPeter Magulák
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pilovanie a hobľovanie dreva s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31705928

TOGAM, s.r.o. – tržby 9 tis. € – IČO 31705928