SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31709281

STAVMONTA - SLOVAKIA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vranov nad Topľou · od 1995
IČO
31709281
DIČ
2020528136
Sídlo
M. R. Štefánika 137, 093 01 Vranov nad Topľou
firmy v okolí

KonateľMartin Tiňo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STAVMONTA - SLOVAKIA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, v registri od 7. 6. 1995. Vo vedení firmy: Martin Tiňo. V roku 2025 mala firma tržby 485 tis. € (+89,2 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať9. z 70 v odvetví
1/3

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 1/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
485 tis. €
Za rok
+89 %
Od 2013
+199 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+78 %2015+77 %2016+12 %2017+67 %2018−35 %2019−7 %2020+3 %2021+71 %2022−64 %2023+35 %2024−49 %2025+89 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,6 %
  • Najlepší rok
    2025, +89 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,9 %
    −2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,8 %
    −3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,4 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,9 %
    −2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby484 929 €256 243 €501 465 €370 859 €1 020 907 €597 662 €579 422 €625 865 €959 732 €573 989 €511 329 €288 857 €162 080 €
Výsledok hospodárenia9 132 €10 554 €−1 136 €−51 504 €81 483 €10 191 €4 099 €1 590 €66 €1 896 €6 136 €−7 201 €4 819 €
Aktíva spolu205 311 €194 580 €177 601 €190 497 €276 239 €148 498 €177 173 €217 177 €156 545 €182 919 €170 503 €94 034 €126 642 €
Vlastné imanie84 391 €75 259 €64 704 €65 840 €117 344 €35 862 €52 799 €48 699 €47 110 €47 044 €45 148 €39 012 €46 379 €
Podané14. 6. 202620. 6. 202524. 6. 202427. 3. 202316. 6. 20229. 3. 202112. 3. 202028. 2. 201916. 5. 201823. 2. 20171. 3. 20162. 3. 20153. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
9. z 70 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020528136
platiteľ od 22. 6. 1995
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
M. R. Štefánika 137, 093 01 Vranov nad Topľou
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 6. 1995
31 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 2371/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
78300 Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vranov nad Topľou.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva19. 3. 2024
    veriteľ neuvedený
    10672/2024

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • - jednoduchá drevovýrobaod 1995
  • - zámočníctvood 1995
  • - sprostredkovanie obchoduod 1995
  • - maloobchod mimo riadnej predajne - drevené výrobky, stavebný materiál, priemyselný tovar, domáce potrebyod 1995
  • prenájom nehnuteľností vrátane bytového hospodárstvaod 2003
  • prenájom motorových vozidielod 2003
  • demolácie a zemné práceod 2003
  • prípravné práce pre stavbuod 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 2 tis. € · posledná 19. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558607 €19. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §5581 tis. €1. 8. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 78300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20259. z 70
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné poskytovanie ľudských zdrojov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 14. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 14. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 3. 2024Záložné právo
  3. 26. 10. 2023Nový spoločníkMartin Tiňo, podiel 100 %
  4. 28. 4. 2009Presun sídlaM. R. Štefánika 137 Vranov nad Topľoupredtým Čemernianska 328 Vranov nad Topľou
  5. 17. 7. 2004Presun sídlaČemernianska 328 Vranov nad Topľoupredtým Dobrianskeho 1503 Vranov nad Topľou
  6. 18. 12. 2002Nový člen vedeniaMartin Tiňo, konateľ
  7. 24. 10. 1997Presun sídlaDobrianskeho 1503 Vranov nad Topľoupredtým Boženy Němcovej 1 Vranov nad Topľou
  8. 12. 2. 1996Presun sídlaBoženy Němcovej 1 Vranov nad Topľoupredtým Kalinčiakova 805 Vranov nad Topľou
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné poskytovanie ľudských zdrojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31709281

STAVMONTA - SLOVAKIA s.r.o. – tržby 485 tis. € – IČO 31709281