SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31709699

AQUATECH, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 1995
IČO
31709699
DIČ
2020523604
Sídlo
Pri Hati 12, 080 05 Prešov
firmy v okolí

KonateľIng. Andrej Magač

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AQUATECH, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 15. 6. 1995. Vo vedení firmy: Andrej Magač. V roku 2025 mala firma tržby 39 tis. € (+111,3 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať491. z 655 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
39 tis. €
Za rok
+111 %
Od 2013
−88 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−19 %2015−41 %2016−23 %2017+157 %2018−75 %2019+37 %2020−36 %2021−8 %2022−26 %2023−58 %2024−1 %2025+111 %
  • Priemerný rast ročne
    −16,1 %
  • Najlepší rok
    2017, +157 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    30,3 %
    +6,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    61,1 %
    +27,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    56,2 %
    +25,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,2 %
    −1,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby38 905 €18 409 €18 632 €44 228 €60 059 €65 543 €102 464 €74 922 €299 693 €116 444 €151 751 €256 885 €318 110 €
Výsledok hospodárenia11 789 €4 323 €3 143 €5 682 €9 059 €10 614 €18 349 €9 126 €152 554 €1 414 €−18 001 €13 275 €24 050 €
Aktíva spolu20 995 €14 073 €12 214 €14 467 €20 183 €21 143 €43 365 €24 746 €197 440 €57 728 €63 065 €98 127 €98 505 €
Vlastné imanie19 280 €12 690 €11 366 €13 223 €17 569 €19 110 €26 496 €17 147 €160 021 €−8 749 €−10 155 €44 232 €54 956 €
Podané27. 3. 202618. 3. 202519. 3. 202420. 2. 202330. 3. 202217. 4. 202130. 3. 202030. 3. 201921. 3. 201820. 3. 20178. 3. 201624. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
491. z 655 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020523604
platiteľ od 4. 7. 1995
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pri Hati 12, 080 05 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 6. 1995
31 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 2388/P
Hlavná činnosť
25110 Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností · 14 ukončených činností

  • - natieračské práceod 1995
  • - zváračské, montážne a paličské práceod 1995
  • - výroba, montáž a opravy výrobkov a zariadení spotrebnej elektronikyod 1995
  • - projektovanie elektrických zariadeníod 1995
  • - stavba strojov s mechanickým pohonomod 1995
  • - výroba nádrží, zásobníkov a kontajnerov z kovuod 1995
  • - výroba kovových konštrukcií a častíod 1995
  • - konštrukčná, poradenská a obchodná činnosť v oblasti strojárenstvaod 1995
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kovových konštrukcií a ich častí — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 8 tis. € · posledná 10. 9. 2025

Posledné zmluvy

  • Centrum sociálnych služieb Dúhový senZmluva o dielo - výmena nefunkčného zariadenia na chlórovanie vody2 tis. €10. 9. 2025
  • Centrum sociálnych služieb Dúhový senZmluva o dielo - výmena kalových čerpadiel - 2 ks1 tis. €28. 7. 2025
  • Centrum sociálnych služieb Dúhový senKúpna zmluva - dúchadlo k ČOV5 tis. €14. 3. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025491. z 655
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba kovových konštrukcií a ich častí).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 7. 2024Nový spoločníkIng. Andrej Magač, podiel 100 %
  3. 14. 6. 2024Nový člen vedeniaIng. Andrej Magač, konateľ
  4. 5. 12. 2017Presun sídlaPri Hati 12 Prešovpredtým Pod Kamennou baňou 13 Prešov
  5. 8. 6. 1998Presun sídlaPod Kamennou baňou 13 Prešovpredtým Kuzmányho 2 Prešov
  6. 15. 6. 1995Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kovových konštrukcií a ich častí s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31709699

AQUATECH, spol. s r.o. – tržby 39 tis. € – IČO 31709699