SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31733280

POLYGRAF PRINT spol. s r.o. v konkurze

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 1996

predtým POLYGRAF PRINT spol. s r.o.

IČO
31733280
DIČ
2020521338
Sídlo
Čapajevova 44, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľIng. Stanislav Potočňak

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

POLYGRAF PRINT spol. s r.o. v konkurze je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 11. 9. 1996. Vo vedení firmy: Stanislav Potočňak. V roku 2025 mala firma tržby 4 mil. € (−58,7 %) a stratu 3,6 mil. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať8. z 291 v odvetví
1/3

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 1/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4 mil. €
Za rok
−59 %
Od 2013
−58 %
05 mil.10 mil.15 mil.2013—2014+7 %2015+2 %2016+1 %2017+18 %2018−9 %2019+11 %2020−19 %2021+11 %2022+18 %2023−19 %2024−11 %2025−59 %
  • Priemerný rast ročne
    −7,0 %
  • Najlepší rok
    2017, +18 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -90,1 %
    −78,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -67,1 %
    −54,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    133,7 %
    +54,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 977 762 €9 623 732 €10 764 073 €13 240 070 €11 208 751 €10 088 079 €12 457 701 €11 264 030 €12 415 312 €10 492 146 €10 437 985 €10 266 502 €9 550 338 €
Výsledok hospodárenia−3 582 685 €−1 083 778 €−617 678 €81 798 €−129 073 €240 598 €90 206 €204 917 €395 377 €542 907 €485 818 €410 545 €39 506 €
Aktíva spolu5 337 634 €8 674 749 €8 021 484 €9 987 697 €10 677 309 €10 777 647 €11 830 192 €13 317 239 €13 347 269 €11 653 121 €11 507 577 €12 515 610 €13 222 141 €
Vlastné imanie−1 798 991 €1 783 694 €2 878 937 €3 532 630 €3 505 082 €3 885 451 €4 017 290 €3 940 571 €4 117 273 €4 002 280 €3 832 415 €3 739 096 €3 328 551 €
Podané29. 11. 202531. 3. 20252. 4. 202429. 3. 202330. 3. 202231. 3. 202131. 3. 202028. 3. 201928. 3. 201830. 3. 201730. 3. 201627. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
8. z 291 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020521338
platiteľ od 1. 10. 1996
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Čapajevova 44, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 9. 1996
30 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 3270/P
Základné imanie
1 347 680 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
18120 Iná tlač
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
LEI
097900BGM10000063459
ACTIVE
Predchádzajúci názov
POLYGRAF PRINT spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Insolvenčné konania

1 konanie v registri IS REPLIK

Konkurzprebieha
Spisová značka
95K/9/2025
Súd
Mestský súd Košice
Začiatok
20. 8. 2025
Správca
Pospíšil & Partners, k. s.
Sudca
JUDr. Michaela Doňáková
Navrhovateľ
POLYGRAF PRINT spol. s r.o.
Značka správcu
S1267
Popreté pohľadávky
13
Posledná udalosť
7. 10. 2026
Sledujte priebeh konania
E-mail pri zmene stavu, správcu alebo pri ukončení — zadarmo.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • - vydavateľská činnosťod 1996
  • - leasingová činnosťod 1996
  • - sprostredkovanie služiebod 1996
  • - polygrafická výrobaod 1996
  • maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíod 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Iná tlač — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
17 zmlúv
spolu 2,6 mil. € · posledná 3. 4. 2024
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 236 tis. € · posledný 20. 6. 2018

Posledné zmluvy

  • Mesto Stropkov, Hlavná 38/2, Stropkov 09101Zmluva o dielo na tlačiarenské služby29 tis. €3. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 18120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20258. z 291
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (iná tlač).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 11. 2025 · 10 záznamov

  1. 29. 11. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 11. 2025Zmena obchodného menaPOLYGRAF PRINT spol. s r.o. v konkurzepredtým POLYGRAF PRINT spol. s r.o.
  3. 20. 8. 2025Konkurz: začiatok95K/9/2025, Mestský súd Košice
  4. 6. 5. 2017Zápis konečného užívateľa výhodBenno Mock-Manser
  5. 6. 5. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIngrid Sammüller
  6. 6. 5. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Stanislav Potočňak
  7. 18. 12. 2013Nový spoločníkImprimo Print AG, podiel 90 %
  8. 18. 12. 2013Nový spoločníkIng. Stanislav Potočňak, podiel 10 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia iná tlač s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31733280

POLYGRAF PRINT spol. s r.o. v konkurze – tržby 4,0 mil. € – IČO 31733280