SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31769161

Materská škola pri zdravotníckom zariadení, Limbová 1, Bratislava

AktívnaRozpočtová organizácia · Bratislava · od 1996
IČO
31769161
DIČ
2020972129
Sídlo
Limbová 1, Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Materská škola pri zdravotníckom zariadení, Limbová 1, Bratislava je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 1. 7. 1996.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Nie je platiteľom DPH
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
  • Zmluvy so štátom · 5 zmlúv za 3 tis. €
    Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Imanie 2025
113 tis. €
Za rok
−19 %
Od 2013
+94 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014+9 %2015−4 %2016+23 %2017−4 %2018+4 %2019+31 %2020−5 %2021+28 %2022−19 %2023−71 %2024×5,12025−19 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,7 %
  • Najlepší rok
    2024, ×5,1

Ukazovatele 2025

  • Zadlženosť
    0,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Aktíva spolu113 251 €140 315 €27 298 €94 460 €117 295 €91 298 €96 594 €73 900 €71 388 €74 744 €60 932 €63 562 €58 517 €
Vlastné imanie113 251 €140 315 €27 298 €94 460 €117 295 €91 298 €96 594 €73 900 €71 388 €74 744 €60 932 €63 562 €58 517 €
Podané21. 4. 202615. 4. 202529. 4. 202428. 4. 202316. 4. 202228. 4. 202121. 4. 20201. 4. 201910. 4. 20183. 4. 201718. 3. 201620. 4. 201522. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Limbová 1, Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Rozpočtová organizácia
Deň vzniku
1. 7. 1996
30 rokov na trhu
Zápis v registri
Register škôl regionálneho školstva
Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR · č. 100000468
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8510 Predškolská výchova
Ústredná štátna správa
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť

  • Predškolská výchovaod 1996
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Predškolská výchova — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 3 tis. € · posledná 16. 10. 2024

Posledné zmluvy

  • Univerzita Komenského v Bratislave, Pedagogická fakultaPedagogická prax—16. 10. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8510), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 21. 4. 2026 · 2 záznamy

  1. 21. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 1996Vznik firmyRozpočtová organizácia
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia predškolská výchova s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31769161

Materská škola pri zdravotníckom zariadení, Limbová 1, Bratislava – IČO 31769161