V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Regionálna veterinárna a potravinová správa Púchov je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Púchov, v registri od 1. 1. 1974. Vo vedení firmy: Adriana Hlubinová.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- DPH · Platiteľ od 31. 3. 2011 (§7)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 25 zmlúv za 1 tis. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+0,7 %
- Najlepší rok2018, +58 %
Ukazovatele 2025
- Zadlženosť0,0 %+0,0 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aktíva spolu | 174 003 € | 181 708 € | 139 348 € | 143 447 € | 138 296 € | 146 464 € | 135 914 € | 140 737 € | 88 898 € | 123 888 € | 119 391 € | 118 476 € | 159 552 € |
| Vlastné imanie | 174 003 € | 181 708 € | 139 348 € | 143 447 € | 138 296 € | 146 464 € | 135 914 € | 140 737 € | 88 898 € | 123 888 € | 119 391 € | 118 476 € | 159 552 € |
| Podané | 21. 4. 2026 | 18. 4. 2025 | 24. 4. 2024 | 24. 4. 2023 | 29. 3. 2022 | 12. 4. 2021 | 20. 4. 2020 | 4. 4. 2019 | 28. 3. 2018 | 28. 3. 2017 | 30. 3. 2016 | 8. 4. 2015 | 17. 4. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Právna forma
- Rozpočtová organizácia
- Deň vzniku
- 1. 1. 1974
- 52 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia
- Štatistický úrad Slovenskej republiky · č. 7832/2020
- Veľkosť
- 10 – 19 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
Predmet činnosti
1 zapísaná činnosť
- Podpora a usmerňovanie ekonomikyod 1974
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Regionálna veterinárna a potravinová správa, PúchovDODATOK č. 3 ku Kolektívnej zmluve na rok 2025—3. 2. 2026
- Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SRPríkazná zmluva—3. 11. 2025
- Regionálna veterinárna a potravinová správa MartinZmluva o prevode správy majetku štátu č. 3/2025 uzatvorená v súlade s § 9 ods. 1 zákona NR SR č. 278/1993 Z.z. o správe majetku štátu v znení neskorších predpisov—7. 8. 2025
- Regionálna veterinárna a potravinová správa, MartinZmluva o prevode správy majetku štátu č. 2/2025 uzatvorená v súlade s § 9 ods. 1 zákona NR SR č. 278/1993 Z.z. o správe majetku štátu v znení neskorších predpisov—17. 7. 2025
- Regionálna veterinárna a potravinová správa, MartinZmluva o prevode správy majetku štátu č. 1/2025 uzatvorená v súlade s § 9 ods. 1 zákona NR SR č. 278/1993 Z.z. o správe majetku štátu v znení neskorších predpisov—26. 6. 2025
- Regionálna veterinárna a potravinová správa, PúchovKOLEKTÍVNA ZMLUVA 2025—1. 1. 2025
- Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SRPríkazná zmluva—21. 11. 2024
História zmien
Posledná zmena 21. 4. 2026 · 4 záznamy
- 21. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 1. 5. 2020Nový člen vedeniaMVDr. Adriana Hlubinová, riaditeľ
- 31. 3. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2021495883
- 1. 1. 1974Vznik firmyRozpočtová organizácia
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 21. 4. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/34057463