SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/34102451

ROWA plus s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 1994

predtým "X - mas, spol. s r.o." a 1 ďalší názov

IČO
34102451
DIČ
2020392638
Sídlo
Vladimíra Clementisa 16/6448, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľRoman Pozdech

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ROWA plus s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 9. 6. 1994. Vo vedení firmy: Roman Pozdech. V roku 2025 mala firma tržby 106 tis. € (+19,2 %) a stratu 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1322. z 3 304 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
106 tis. €
Za rok
+19 %
Od 2014
+333 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+145 %2016−9 %2017+1 %2018+28 %2019+15 %2020−39 %2021+137 %2022−33 %2023+156 %2024−55 %2025+19 %
  • Najlepší rok
    2023, +156 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -16,8 %
    −10,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -22,3 %
    −16,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -13,8 %
    −9,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    37,8 %
    +18,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby105 765 €88 719 €195 881 €76 580 €114 966 €48 442 €80 034 €69 885 €54 766 €54 408 €59 745 €24 412 €—
Výsledok hospodárenia−17 763 €−5 730 €17 268 €6 915 €12 565 €5 642 €24 477 €16 982 €16 569 €19 671 €24 180 €7 080 €−100 €
Aktíva spolu128 309 €121 154 €156 033 €119 637 €120 022 €125 922 €137 311 €100 076 €82 564 €65 137 €45 842 €16 059 €29 €
Vlastné imanie79 787 €97 549 €120 207 €104 136 €97 221 €84 656 €79 014 €54 537 €37 555 €20 986 €1 315 €−37 865 €−44 945 €
Podané16. 3. 202631. 3. 202513. 6. 202428. 3. 202325. 3. 202222. 3. 202130. 3. 202026. 3. 20196. 3. 20188. 3. 201727. 6. 201620. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1322. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020392638
platiteľ od 1. 7. 1994
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vladimíra Clementisa 16/6448, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 6. 1994
32 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 294/T
Základné imanie
6 706 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
MV-MASIV s.r.o. · "X - mas, spol. s r.o."
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností · 29 ukončených činností

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 1994
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • reklamné a marketingové službyod 2014
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
  • činnosť organizačných, účtovných a ekonomických poradcovod 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251322. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 6. 2014Zmena obchodného menaROWA plus s.r.o.predtým MV-MASIV s.r.o.
  3. 12. 6. 2014Presun sídlaVladimíra Clementisa 16/6448 Trnavapredtým Komenského 12 Smolenice
  4. 12. 6. 2014Nový spoločníkRoman Pozdech, podiel 100 %
  5. 6. 5. 2014Nový člen vedeniaRoman Pozdech, konateľ
  6. 21. 6. 2005Zmena obchodného menaMV-MASIV s.r.o.predtým "X - mas, spol. s r.o."
  7. 21. 6. 2005Presun sídlaKomenského 12 Smolenicepredtým Skladová ulica 2 Trnava
  8. 9. 12. 1998Presun sídlaSkladová ulica 2 Trnavapredtým Vl.Clementisa 13 Trnava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/34102451

ROWA plus s.r.o. – tržby 106 tis. € – IČO 34102451