SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/34110372

IPUS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 1994
IČO
34110372
DIČ
2021311963
Sídlo
17. novembra 8, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľIng. Helena Gamska

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IPUS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 31. 10. 1994. Vo vedení firmy: Helena Gamska. V roku 2025 mala firma tržby 46 tis. € (−23,9 %) a stratu 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať878. z 1 596 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
46 tis. €
Za rok
−24 %
Od 2014
−20 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+22 %2016−3 %2017+36 %2018+14 %2019−23 %2020+34 %2021−28 %2022−17 %2023+3 %2024−11 %2025−24 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,0 %
  • Najlepší rok
    2017, +36 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -51,6 %
    +42,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -44,6 %
    +21,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -37,3 %
    +22,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,4 %
    +7,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby45 614 €59 967 €67 061 €65 064 €78 209 €108 754 €81 213 €105 082 €92 373 €68 028 €69 786 €57 255 €—
Výsledok hospodárenia−23 538 €−56 227 €24 927 €−29 406 €23 988 €30 142 €24 640 €37 876 €28 366 €2 056 €−84 €20 984 €−16 338 €
Aktíva spolu63 105 €94 116 €154 488 €128 467 €164 212 €141 785 €112 101 €99 715 €52 825 €27 658 €33 440 €24 621 €22 329 €
Vlastné imanie52 781 €85 774 €142 001 €117 956 €151 785 €127 796 €97 853 €73 214 €35 338 €16 086 €14 030 €14 272 €5 528 €
Podané19. 6. 202625. 3. 20252. 6. 202416. 6. 202320. 6. 202230. 3. 202119. 3. 202020. 6. 201910. 6. 201826. 3. 201726. 6. 201623. 6. 201516. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
878. z 1 596 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2021311963
platiteľ od 1. 5. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
17. novembra 8, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 10. 1994
32 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 357/R
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
74900 Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • - prenájom nehnuteľností a iných vecí a zariadení /leasing/od 1994
  • - nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora v rozsahu činností nevyžadujúcich špeciálne oprávnenieod 1994
  • - sprostredkovanie obchoduod 1994
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rámci voľných ohlasovacích živnostíod 1994
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rámci voľných ohlasovacích živnostíod 1994
  • - vedenie účtovnej evidencieod 1994
  • - činnosť organizačných a ekonomických poradcovod 1994
  • vypracovanie účtovných a ekonomických kalkulácií a rozpočtovod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025878. z 1 596
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 19. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2026Zrušená registrácia DPH
  3. 13. 11. 2012Nový spoločníkIng. Helena Gamska, podiel 100 %
  4. 16. 3. 2007Presun sídla17. novembra 8 Trenčínpredtým Kniežaťa Pribinu 10 Trenčín
  5. 1. 5. 2005Registrácia za platiteľa DPHSK2021311963
  6. 29. 6. 1999Presun sídlaKniežaťa Pribinu 10 Trenčínpredtým Legionárska 5 Trenčín
  7. 12. 3. 1996Nový člen vedeniaIng. Helena Gamska, konateľ
  8. 31. 10. 1994Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/34110372

IPUS, s.r.o. – tržby 46 tis. € – IČO 34110372