SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/34112162

IN REAL, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senec · od 1994
IČO
34112162
DIČ
2020363840
Sídlo
Boldocká 301, 903 01 Senec
firmy v okolí

KonateľIng. Marian Kopecký

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IN REAL, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, v registri od 5. 12. 1994. Vo vedení firmy: Marian Kopecký. V roku 2025 mala firma tržby 130 tis. € (−41,1 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať8. z 17 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
130 tis. €
Za rok
−41 %
Od 2014
−35 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−10 %2016−16 %2017+22 %2018+28 %2019−28 %2020+44 %2021−37 %2022+23 %2023+1 %2024+15 %2025−41 %
  • Priemerný rast ročne
    −3,9 %
  • Najlepší rok
    2020, +44 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,5 %
    +3,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,3 %
    +6,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,2 %
    +4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,0 %
    +7,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby130 379 €221 302 €193 200 €191 836 €156 588 €247 102 €171 853 €238 029 €185 783 €152 207 €180 923 €201 106 €—
Výsledok hospodárenia4 572 €−170 €3 030 €2 002 €1 852 €504 €4 586 €552 €619 €4 161 €−4 104 €12 127 €16 466 €
Aktíva spolu107 639 €95 277 €97 368 €109 205 €97 239 €96 112 €109 110 €78 276 €87 737 €93 696 €91 761 €94 140 €82 418 €
Vlastné imanie72 079 €71 030 €71 200 €68 172 €65 170 €64 427 €65 322 €70 886 €70 953 €69 873 €67 186 €33 186 €28 474 €
Podané10. 5. 202614. 4. 202515. 6. 202410. 4. 202311. 6. 20221. 5. 202115. 5. 202031. 3. 201928. 3. 201810. 3. 20179. 6. 201610. 6. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
8. z 17 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020363840
platiteľ od 1. 1. 1995
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Boldocká 301, 903 01 Senec
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 12. 1994
31 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 12409/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4333 Obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senec.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • sprostredkovanie obchodu a služieb,od 1994
  • podnikatelské poradenstvo,od 1994
  • výroba, inštalácia a opravy ústredného kúrenia,od 1994
  • plynoinštalatérstvo,od 1994
  • stavebná činnosť-vykonávanie inžinierských stavieb, priemyselných stavieb, bytových a občianských stavieb /vrátane vybavenosti sídliskových celkov/,od 1994
  • obchodná činnosť-kúpa tovaru za účelom ďalšieho predaja v rozsahu voľnej živnosti,od 1994
  • Výkon činnosti stavebného dozoru pri ohlásených stavbách, drobných stavbách a stavebných úpraváchod 2026
  • Výkon činnosti stavbyvedúceho pre iné než vyhradené stavbyod 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 14. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4333), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20258. z 17
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 10. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 10. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 8. 2009Presun sídlaBoldocká 301 Senecpredtým Bratislavská 39 Senec
  3. 19. 8. 2009Nový spoločníkIng. Marian Kopecký, podiel 100 %
  4. 13. 10. 1995Presun sídlaBratislavská 39 Senecpredtým Liptovská 2 Senec
  5. 5. 12. 1994Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/34112162

IN REAL, spol. s r.o. – tržby 130 tis. € – IČO 34112162