SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/34113282

Lekáreň Kryštál, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1994
IČO
34113282
DIČ
2020382672
Sídlo
Detvianska 22, 831 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľRNDr. Elena Slučiaková

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Lekáreň Kryštál, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 23. 12. 1994. Vo vedení firmy: Elena Slučiaková. V roku 2025 mala firma tržby 624 tis. € (+7,4 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať640. z 906 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
624 tis. €
Za rok
+7 %
Od 2013
+17 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+7 %2015+10 %2016+2 %2017−4 %2018+20 %2019−34 %2020+8 %2021−20 %2022+15 %2023+5 %2024+12 %2025+7 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,3 %
  • Najlepší rok
    2018, +20 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    +1,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    5,7 %
    +5,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    100,2 %
    −5,7 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby623 978 €581 106 €518 057 €491 133 €427 885 €536 542 €496 542 €747 188 €620 676 €644 131 €628 473 €572 772 €535 535 €
Výsledok hospodárenia10 280 €170 €−3 492 €−15 464 €−12 500 €−14 788 €−27 388 €15 038 €−2 963 €−7 807 €−14 341 €−50 534 €−20 920 €
Aktíva spolu180 839 €181 106 €177 403 €170 172 €138 687 €142 766 €121 206 €265 769 €185 506 €198 367 €176 882 €217 604 €235 761 €
Vlastné imanie−339 €−10 619 €−10 789 €−7 297 €−4 333 €−6 621 €−19 221 €16 171 €−1 830 €1 133 €3 898 €18 239 €69 016 €
Podané7. 3. 20269. 3. 20259. 3. 202412. 3. 202311. 3. 202214. 3. 202110. 3. 202016. 3. 201910. 3. 201813. 3. 201726. 2. 20169. 3. 20151. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
640. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020382672
platiteľ od 1. 11. 2002
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Detvianska 22, 831 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 12. 1994
31 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 25064/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • - sprostredkovateľská činnosťod 1994
  • - maloobchod s tovarom, na ktorý sa nevyžaduje zvláštne povolenieod 1994
  • - poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v odbore lekárenstvood 2000
  • vydavateľská činnosťod 2014
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2014
  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2014
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
  • organizovanie kurzov, školení a seminárovod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
posledná 28. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025640. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 7. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 7. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 5. 2022Nový člen vedeniaRNDr. Elena Slučiaková, konateľ
  3. 8. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodRNDr. Elena Slučiaková
  4. 14. 8. 2013Nový spoločníkRNDr. Elena Slučiaková, podiel 100 %
  5. 1. 11. 2002Registrácia za platiteľa DPHSK2020382672
  6. 20. 7. 2001Presun sídlaDetvianska 22 Bratislavapredtým Mýtna 7 Stará Turá
  7. 23. 12. 1994Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/34113282

Lekáreň Kryštál, s.r.o. – tržby 624 tis. € – IČO 34113282