SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/34119591

AWECO Appliances Slovakia k.s.

AktívnaKomanditná spoločnosť · Malacky · od 1995

predtým Bleckmann Leváre, s.r.o.

IČO
34119591
DIČ
2020379834
Sídlo
Sládkovičova 332/3, 901 01 Malacky
firmy v okolí

KomplementárSanhua AWECO Appliance Systems GmbH+ 3 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AWECO Appliances Slovakia k.s. je komanditná spoločnosť so sídlom v obci Malacky, v registri od 11. 4. 1995. Vo vedení firmy: Sanhua AWECO Appliance Systems GmbH, Longxiang Ji a 2 ďalšie osoby. V roku 2025 mala firma tržby 378 tis. € (+12,2 %) a zisk 299 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať221. z 655 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
378 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2013
−73 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+3 %2015−62 %2016−38 %2017+3 %2018−0 %2019+3 %2020−6 %2021−12 %2022+5 %2023+4 %2024+3 %2025+12 %
  • Priemerný rast ročne
    −10,4 %
  • Najlepší rok
    2025, +12 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    79,1 %
    −3,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,6 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,2 %
    −0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,4 %
    −2,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby378 032 €336 906 €326 263 €312 926 €297 667 €337 883 €358 872 €349 170 €349 663 €338 327 €548 245 €1 441 636 €1 403 631 €
Výsledok hospodárenia298 879 €278 499 €234 376 €159 015 €220 032 €228 290 €49 251 €188 737 €−163 294 €−51 018 €1 275 922 €344 182 €656 965 €
Aktíva spolu2 669 552 €2 416 570 €2 052 562 €1 805 555 €1 626 683 €1 405 796 €1 195 892 €1 166 287 €968 579 €1 142 430 €2 065 474 €4 001 530 €5 007 322 €
Vlastné imanie2 579 680 €2 280 801 €2 002 302 €1 767 926 €1 608 911 €1 388 879 €1 160 589 €1 111 338 €922 601 €1 085 894 €1 136 912 €−1 117 890 €−1 462 072 €
Podané23. 2. 202613. 3. 202511. 3. 202413. 3. 202321. 2. 202215. 3. 202123. 3. 202025. 3. 201911. 4. 201822. 3. 201830. 6. 201625. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
221. z 655 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020379834
platiteľ od 2. 5. 1995
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sládkovičova 332/3, 901 01 Malacky
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Komanditná spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 4. 1995
31 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sr, vložka 563/B
Základné imanie
332 €
Hlavná činnosť
25110 Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Bleckmann Leváre, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malacky.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • - výroba, inštalácia, opravy elektrických strojov a prístrojov,od 2005
  • - výroba iného kovového tovaru,od 2005
  • - sprostredkovanie obchoduod 2005
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2005
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kovových konštrukcií a ich častí — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 110 € · posledná 11. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Železnice Slovenskej republikyNájomná zmluva110 €11. 11. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025221. z 655
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba kovových konštrukcií a ich častí).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 2. 2026 · 11 záznamov

  1. 23. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 6. 2025Nový člen vedeniaBin Yao, štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba
  3. 11. 7. 2024Nový člen vedeniaShifeng Liu, štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba
  4. 5. 3. 2020Nový člen vedeniaLongxiang Ji, štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba
  5. 22. 4. 2015Presun sídlaSládkovičova 332/3 Malackypredtým Palárikova 13 Bratislava
  6. 22. 4. 2015Nový spoločníkBleckmann GmbH & Co. KG, podiel 100 %
  7. 22. 4. 2014Nový člen vedeniaSanhua AWECO Appliance Systems GmbH, komplementár
  8. 17. 12. 2010Presun sídlaPalárikova 13 Bratislavapredtým 1113 Veľké Leváre
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kovových konštrukcií a ich častí s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/34119591

AWECO Appliances Slovakia k.s. – tržby 378 tis. € – IČO 34119591