SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/34128352

HEPEX - Slovakia, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · od 1995
IČO
34128352
DIČ
2020400591
Sídlo
ul. Rozmarínová 22, 945 01 Komárno
firmy v okolí

KonateľPhDr. Vladimír Hronský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HEPEX - Slovakia, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, v registri od 29. 9. 1995. Vo vedení firmy: Vladimír Hronský. V roku 2025 mala firma tržby 1,3 mil. € (+0,2 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať16. z 805 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,3 mil. €
Za rok
+0 %
Od 2014
+188 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015+5 %2016+43 %2017−2 %2018+37 %2019+11 %2020−51 %2021−7 %2022+103 %2023+43 %2024−3 %2025+0 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,1 %
  • Najlepší rok
    2022, +103 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,6 %
    +0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,3 %
    +6,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,5 %
    −1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    61,7 %
    +52,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 294 135 €1 291 921 €1 327 457 €930 214 €459 290 €494 255 €1 011 393 €911 408 €665 169 €675 619 €473 056 €448 730 €—
Výsledok hospodárenia7 675 €3 521 €2 102 €7 218 €612 €551 €991 €7 867 €9 699 €9 108 €−458 €1 039 €455 €
Aktíva spolu140 062 €51 527 €198 802 €93 395 €44 829 €49 616 €145 421 €132 289 €107 471 €93 461 €83 170 €92 563 €92 681 €
Vlastné imanie53 600 €46 665 €43 586 €41 485 €34 662 €34 511 €34 145 €33 664 €24 832 €14 953 €5 844 €8 087 €7 139 €
Podané25. 3. 202624. 3. 20255. 3. 202419. 3. 202316. 3. 202222. 3. 202121. 3. 202024. 3. 201916. 3. 201828. 3. 201729. 3. 201615. 3. 201513. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
16. z 805 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020400591
platiteľ od 1. 1. 1996
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
ul. Rozmarínová 22, 945 01 Komárno
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 9. 1995
31 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 1694/N
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
58190 Ostatné vydavateľské činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Komárno.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • - prevádzkovanie cestovnej kancelárieod 1995
  • - sprostredkovateľská činnosťod 1995
  • - vydavateľstvood 1995
  • reklamná a propagačná činnosťod 2003
  • poskytovanie kopírovacích, rozmnožovacích služieb, vrátane laminovania a viazania písomnostíod 2003
  • prevádzkovanie cestovnej agentúryod 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vydavateľské činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
12 zmlúv
spolu 132 € · posledná 26. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Správa cestovného ruchu Senec s.r.o.Zmluva uzatvorená podľa §536a nasl. obch.zákonníka —26. 11. 2025
  • Správa cestovného ruchu Senec s.r.o.Zmluva uzatvorená podľa §536 a nasl. obch. zákonnika —5. 2. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 58190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202516. z 805
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vydavateľské činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 12. 2009Presun sídlaul. Rozmarínová 22 Komárnopredtým Športová 1 Komárno
  3. 16. 12. 2009Nový spoločníkPhDr. Vladimír Hronský, podiel 100 %
  4. 1. 1. 1996Registrácia za platiteľa DPHSK2020400591
  5. 29. 9. 1995Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vydavateľské činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/34128352

HEPEX - Slovakia, spol. s r.o. – tržby 1,3 mil. € – IČO 34128352