SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/34148451

BELUMI PUMPY, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 1996
IČO
34148451
DIČ
2020415276
Sídlo
Vinohrady 10, 940 67 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľRobert Ponesz+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BELUMI PUMPY, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 16. 10. 1996. Vo vedení firmy: Robert Ponesz a Viktor Bednárik. V roku 2025 mala firma tržby 3,5 mil. € (−6,1 %) a stratu 46 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať33. z 97 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,5 mil. €
Za rok
−6 %
Od 2013
−9 %
02,5 mil.5 mil.7,5 mil.2013—2015+12 %2016+23 %2017+19 %2019+2 %2020−8 %2021−17 %2022−3 %2023−14 %2024−9 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,8 %
  • Najlepší rok
    2016, +23 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,3 %
    −2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -13,0 %
    −24,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,3 %
    −2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    89,8 %
    +2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 500 788 €3 726 500 €4 090 698 €4 772 684 €4 909 971 €5 896 961 €6 426 203 €—6 304 936 €5 296 146 €4 318 667 €—3 839 717 €
Výsledok hospodárenia−45 546 €51 184 €80 640 €119 601 €103 373 €243 185 €280 770 €336 813 €234 741 €178 006 €152 160 €86 801 €67 726 €
Aktíva spolu3 443 517 €3 565 656 €3 630 654 €2 902 785 €3 010 837 €2 928 536 €2 860 634 €2 685 106 €2 118 718 €1 646 746 €1 757 999 €1 395 349 €1 399 372 €
Vlastné imanie351 512 €448 242 €477 698 €516 659 €500 431 €640 243 €677 828 €733 871 €631 799 €575 064 €549 218 €483 859 €464 784 €
Podané29. 6. 202621. 3. 20252. 4. 202431. 3. 20232. 5. 202213. 5. 20212. 11. 20201. 4. 20193. 4. 201811. 3. 201724. 3. 201619. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
33. z 97 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020415276
platiteľ od 1. 5. 1998
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2017
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vinohrady 10, 940 67 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 10. 1996
30 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 2585/N
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4664 Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
097900BFCY0000018105
ACTIVE
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • - maloobchodný predaj v rozsahu voľných živnostíod 1996
  • - maloobchod mimo riadnej predajne (železiarsky a priemyselný tovar)od 1996
  • - veľkoobchod s ostatnými strojmi pre opracovanie dreva a kovuod 1996
  • - veľkoobchod s obrábacími strojmi pre opracovanie dreva a kovuod 1996
  • - veľkoobchod so strojmi a technickými potrebamiod 1996
  • - veľkoobchod so železiarskym tovarom, inštalatérskym a vykurovacím zariadenímod 1996
  • - sprostredkovanie obchodu s priemyselným tovarom, čerpadlami, závlahovým zariadením a príslušenstvomod 1996
  • - výroba a servis čerpadiel, zavlažovacej techniky a náhradných dielovod 1996
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
spolu 30 tis. € · posledná 26. 1. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4664), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202533. z 97
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 13 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 9. 2021Nový spoločníkViktor Bednárik, podiel 30 %
  3. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Juraj Bednárik
  4. 31. 5. 2017Nový spoločníkLiliana Bednáriková, podiel 30 %
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Juraj Bednárik
  6. 25. 6. 2016Nový člen vedeniaRobert Ponesz, konateľ
  7. 25. 6. 2016Nový člen vedeniaViktor Bednárik, konateľ
  8. 29. 8. 2009Nový spoločníkOto Ponesz, podiel 15 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/34148451

BELUMI PUMPY, s.r.o. – tržby 3,5 mil. € – IČO 34148451