SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35680865

ZDRAVE SEDENIE s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Modra · od 1996

predtým BEAMI s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
35680865
DIČ
2020927359
Sídlo
Okružná 3703, 900 01 Modra
firmy v okolí

KonateľMgr. Lucia Foltínová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZDRAVE SEDENIE s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Modra, v registri od 2. 1. 1996. Vo vedení firmy: Lucia Foltínová a Andrej Foltín. V roku 2025 mala firma tržby 380 tis. € (+29,9 %) a zisk 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať59. z 550 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
380 tis. €
Za rok
+30 %
Od 2013
+5 %
0500 tis.1 mil.2013—2014−15 %2015+27 %2016−10 %2017−11 %2018−23 %2019+39 %2020−35 %2022+291 %2023−63 %2024−7 %2025+30 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +291 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,0 %
    +4,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    94,6 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,2 %
    +10,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,2 %
    −11,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby380 289 €292 680 €316 254 €851 081 €—217 767 €333 551 €240 422 €312 701 €352 010 €389 418 €306 782 €361 967 €
Výsledok hospodárenia19 019 €1 576 €−87 662 €−1 199 €0 €−1 465 €48 171 €22 707 €42 393 €35 800 €44 511 €21 792 €935 €
Aktíva spolu170 269 €162 620 €183 039 €315 676 €0 €204 613 €126 181 €139 825 €203 541 €165 635 €178 081 €122 566 €—
Vlastné imanie20 097 €1 077 €−499 €87 165 €—82 910 €84 375 €133 005 €152 041 €109 647 €73 846 €29 555 €—
Podané19. 6. 202613. 6. 202528. 6. 202430. 6. 202330. 6. 20226. 4. 202211. 9. 202021. 3. 201921. 3. 201929. 3. 201721. 3. 201630. 5. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
59. z 550 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
14
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020927359
platiteľ od 1. 10. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV2do 2017
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Okružná 3703, 900 01 Modra
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 1. 1996
30 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 10132/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
74100 Špecializované dizajnérske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
1. BEAMI, s.r.o. · BEAMI s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Modra.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • - automatizované spracovanie dát,od 1996
  • - organizovanie spoločenských zhromaždení a podujatí,od 1996
  • - organizovanie vzdelávacích kurzov a školení,od 1996
  • - kopírovacie služby,od 1996
  • - obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 1996
  • - sprostredkovanie služieb,od 1996
  • - sprostredkovanie v oblasti obchodu, investícií a reklamy,od 1996
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti,od 1996
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované dizajnérske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
26 zmlúv
spolu 303 tis. € · posledná 10. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Slovenská televízia a rozhlasRámcová dohoda109 tis. €10. 11. 2025
  • Rozhlas a televízia SlovenskaRámcová dohoda36 tis. €15. 5. 2024
  • Rozhlas a televízia SlovenskaRámcová dohoda35 tis. €15. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202559. z 550
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (špecializované dizajnérske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 15 záznamov

  1. 19. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 10. 2025Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Andrej Foltín
  3. 10. 12. 2022Zmena obchodného menaZDRAVE SEDENIE s. r. o.predtým 1. BEAMI, s.r.o.
  4. 10. 12. 2022Presun sídlaOkružná 3703 Modrapredtým Černyševského 9 Bratislava
  5. 13. 6. 2019Nový spoločníkMgr. Andrej Foltín, podiel 81 %
  6. 13. 6. 2019Nový spoločníkMgr. Lucia Foltínová, podiel 19 %
  7. 27. 4. 2019Nový člen vedeniaMgr. Lucia Foltínová, konateľ
  8. 27. 4. 2019Nový člen vedeniaMgr. Andrej Foltín, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované dizajnérske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35680865

ZDRAVE SEDENIE s. r. o. – tržby 380 tis. € – IČO 35680865