SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35689498

Coffeeshop Company CEE s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1996

predtým TIZIA, spol. s r.o.

IČO
35689498
DIČ
2020812827
Sídlo
Jánoškova 4, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľZhanna Alanova

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Coffeeshop Company CEE s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 3. 5. 1996. Vo vedení firmy: Zhanna Alanova. V roku 2025 mala firma tržby 94 tis. € (−22,7 %) a stratu 82 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať929. z 2 788 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
94 tis. €
Za rok
−23 %
Od 2013
−93 %
01 mil.2 mil.2013—2018+31 %2019−20 %2020−75 %2021−74 %2022+71 %2023+117 %2024−62 %2025−23 %
  • Priemerný rast ročne
    −19,5 %
  • Najlepší rok
    2023, +117 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -87,0 %
    −89,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -18,2 %
    −18,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    122,8 %
    +19,5 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby93 988 €121 636 €316 617 €145 655 €85 351 €330 446 €1 324 955 €1 662 303 €————1 270 591 €
Výsledok hospodárenia−81 778 €2 402 €190 019 €−162 187 €873 585 €−120 367 €−1 586 711 €−422 476 €−780 124 €−49 204 €16 751 €190 569 €−112 327 €
Aktíva spolu449 328 €621 265 €775 000 €586 161 €809 073 €829 532 €993 170 €2 645 949 €2 828 986 €4 066 853 €4 574 198 €5 434 312 €6 410 946 €
Vlastné imanie−102 670 €−20 892 €203 736 €−105 860 €128 517 €−1 509 266 €−1 388 899 €203 437 €625 913 €314 287 €366 985 €342 497 €128 115 €
Podané30. 6. 202627. 6. 202529. 4. 202430. 3. 202331. 3. 202228. 6. 202130. 10. 202017. 6. 201920. 6. 201830. 6. 201730. 6. 201610. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
929. z 2 788 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020812827
platiteľ od 15. 3. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jánoškova 4, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 5. 1996
30 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 10914/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
TIZIA, spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Insolvenčné konania

1 konanie v registri IS REPLIK

Reštrukturalizáciaukončené 17. 7. 2021
Spisová značka
B1-33R/1/2020
Súd
Mestský súd Bratislava III
Začiatok
29. 8. 2020
Správca
JUDr. Darina Hanáčková
Sudca
JUDr. Lenka Čadanová
Navrhovateľ
TIZIA, spol. s r.o.
Značka správcu
S1905
Posledná udalosť
8. 11. 2024
Staršie záznamy z Obchodného vestníka
Obchodný vestník stav konania neuvádza, len zverejnené dokumenty.
  • 6. 7. 2021Uznesenie · 33R/1/2020
  • 3. 9. 2020Uznesenie · 33R/1/2020
  • 20. 8. 2020Uznesenie · 33R/1/2020
Upozorníme vás na nové konanie
E-mail, keby sa začalo nové konkurzné alebo reštrukturalizačné konanie — zadarmo.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • - sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,od 1996
  • - sprostredkovateľská činnosť,od 1996
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 1996
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 1996
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov,od 2007
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál,od 2007
  • predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy,od 2007
  • leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025929. z 2 788
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 12 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 3. 2026Nový člen vedeniaZhanna Alanova, konateľ
  3. 21. 6. 2024Zmena obchodného menaCoffeeshop Company CEE s. r. o.predtým TIZIA, spol. s r.o.
  4. 25. 11. 2023Presun sídlaJánoškova 4 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Vajnorská 103/A Bratislava
  5. 16. 8. 2023Nový spoločníkThe Coffeeshop Company GmbH, podiel 99 %
  6. 16. 8. 2023Nový spoločníkThe Eatery Group GmbH, podiel 1 %
  7. 17. 7. 2021Reštrukturalizácia: ukončenieB1-33R/1/2020
  8. 29. 8. 2020Reštrukturalizácia: začiatokB1-33R/1/2020, Mestský súd Bratislava III
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35689498

Coffeeshop Company CEE s. r. o. – tržby 94 tis. € – IČO 35689498