SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35693177

UNIS SLOVENSKO, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 1996

predtým UNIS

IČO
35693177
DIČ
2020323712
Sídlo
Veterná 18/B, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľIng. Jiří Kovář+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

UNIS SLOVENSKO, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 18. 6. 1996. Vo vedení firmy: Jiří Kovář a Patrik Izakovič. V roku 2025 mala firma tržby 90 tis. € (−39,4 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať780. z 2 386 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
90 tis. €
Za rok
−39 %
Od 2014
−97 %
02 mil.4 mil.2014—2015−46 %2016−2 %2017−66 %2018−39 %2019−39 %2020−30 %2021+8 %2022×8,42023−84 %2024−26 %2025−39 %
  • Priemerný rast ročne
    −27,3 %
  • Najlepší rok
    2022, ×8,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,0 %
    +0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -3,2 %
    +2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,3 %
    +2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    28,1 %
    +1,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby90 267 €148 942 €200 323 €1 281 386 €152 289 €141 391 €202 841 €333 237 €544 647 €1 602 616 €1 634 102 €3 008 049 €—
Výsledok hospodárenia−1 796 €−3 683 €−3 944 €−201 063 €−22 648 €30 088 €1 086 €−20 177 €64 023 €134 764 €−138 215 €481 199 €−47 444 €
Aktíva spolu78 654 €82 947 €85 038 €167 523 €1 474 116 €1 498 741 €1 493 226 €1 492 767 €1 483 874 €1 195 819 €655 578 €1 861 126 €701 926 €
Vlastné imanie56 567 €60 587 €63 172 €67 797 €267 717 €−124 121 €−152 926 €−154 370 €−135 012 €−196 635 €−331 399 €−114 374 €−597 633 €
Podané19. 2. 202612. 3. 20255. 3. 202421. 6. 20234. 5. 20229. 6. 202118. 3. 202020. 3. 201923. 3. 201828. 3. 201721. 6. 201624. 6. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
780. z 2 386 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020323712
platiteľ od 1. 8. 1996
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Veterná 18/B, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 6. 1996
30 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 13262/T
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
UNIS
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • - montáž a opravy meracej a regulačnej technikyod 1997
  • - montáž a opravy kancelárskej a reprodukčnej elektronikyod 1997
  • - poskytovanie software-predaj hotových programov na základe zmluvy s autoromod 1997
  • - nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti formou veľkoobchoduod 1997
  • - prieskum trhuod 1999
  • - podnikateľské poradenstvo-oblasť riadiace systémy a strojárenstvood 2000
  • - inžinierska činnosťod 2000
  • - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2000
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025780. z 2 386
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 19. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2018Nový člen vedeniaIng. Patrik Izakovič, konateľ
  3. 15. 5. 2009Nový spoločníkUNIS a.s., podiel 100 %
  4. 20. 8. 2002Nový člen vedeniaIng. Jiří Kovář, konateľ
  5. 27. 11. 2001Presun sídlaVeterná 18/B Trnavapredtým Piaristická č.2 Nitra
  6. 1. 8. 1996Registrácia za platiteľa DPHSK2020323712
  7. 18. 6. 1996Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35693177

UNIS SLOVENSKO, spol. s r.o. – tržby 90 tis. € – IČO 35693177