SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35696290

IMPHACT s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1996

predtým T.V.B. spol. s r.o.

IČO
35696290
DIČ
2020356041
Sídlo
Černyševského 26, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľLic. Matúš Červenka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IMPHACT s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 8. 8. 1996. Vo vedení firmy: Lic. Matúš Červenka. V roku 2025 mala firma tržby 246 tis. € (+95,2 %) a zisk 897 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať242. z 943 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
246 tis. €
Za rok
+95 %
Od 2013
+1777 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+1 %2015+53 %2016−35 %2017+48 %2018+11 %2019−28 %2020−44 %2021−7 %2023+274 %2024×4,22025+95 %
  • Najlepší rok
    2024, ×4,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,4 %
    +3,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    0,9 %
    +8,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    113,4 %
    −13,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby245 557 €125 770 €30 250 €—8 091 €8 661 €15 478 €21 571 €19 510 €13 209 €20 203 €13 219 €13 079 €
Výsledok hospodárenia897 €−4 106 €−9 295 €−11 829 €3 745 €2 725 €7 916 €10 511 €8 475 €3 680 €7 136 €4 312 €6 809 €
Aktíva spolu98 841 €53 471 €25 164 €219 €14 201 €11 924 €16 558 €22 039 €19 685 €13 895 €21 347 €18 339 €23 742 €
Vlastné imanie−13 284 €−14 181 €−10 075 €−780 €11 049 €10 029 €15 220 €17 815 €15 779 €10 984 €14 440 €11 616 €14 113 €
Podané30. 3. 202615. 3. 202520. 3. 202424. 3. 202330. 3. 202226. 3. 202126. 3. 202018. 3. 201923. 3. 201813. 3. 201722. 3. 201626. 2. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
242. z 943 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020356041
platiteľ od 1. 9. 1996
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Černyševského 26, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 8. 1996
30 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 11531/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71129 Ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
98450085399B4D5CBE06
ACTIVE
Predchádzajúci názov
T.V.B. spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť,od 1996
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti,od 1996
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti,od 1996
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Reklamné a marketingové službyod 2021
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71129), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025242. z 943
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

46 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 46.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 3. 2023Presun sídlaČernyševského 26 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Nová Koziarka 15 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  3. 8. 3. 2023Nový spoločníkLic. Matúš Červenka, podiel 100 %
  4. 13. 2. 2023Nový člen vedeniaLic. Matúš Červenka, konateľ
  5. 6. 11. 2021Zmena obchodného menaIMPHACT s. r. o.predtým T.V.B. spol. s r.o.
  6. 6. 11. 2021Presun sídlaNová Koziarka 15 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Jiráskova 2 Bratislava
  7. 8. 8. 1996Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35696290

IMPHACT s. r. o. – tržby 246 tis. € – IČO 35696290