SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35699434

Antalis, a.s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Bratislava · od 1996

predtým SMOZA a.s. a 1 ďalší názov

IČO
35699434
DIČ
2020327320
Sídlo
Mlynské Nivy 73, 821 05 Bratislava
firmy v okolí

PredstavenstvoIng. Juraj Palčinský+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Antalis, a.s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava, v registri od 1. 10. 1996. Vo vedení firmy: Juraj Palčinský, Petra Pelová a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 22,6 mil. € (+0,8 %) a stratu 287 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2. z 71 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
22,6 mil. €
Za rok
+1 %
Od 2013
+18 %
020 mil.40 mil.2013—2014+6 %2015+25 %2016−7 %2017−5 %2018+2 %2019−7 %2020−15 %2021+31 %2022+37 %2023−27 %2024−5 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +37 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,3 %
    −1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -7,7 %
    −8,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -4,5 %
    −4,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    40,9 %
    +1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby22 640 163 €22 464 271 €23 687 880 €32 511 401 €23 794 537 €18 188 443 €21 475 183 €23 178 186 €22 739 960 €23 816 406 €25 583 309 €20 389 276 €19 201 469 €
Výsledok hospodárenia−286 793 €21 344 €431 803 €1 131 415 €109 095 €−128 095 €−144 155 €−320 101 €−492 135 €−232 391 €−61 390 €−436 091 €−922 597 €
Aktíva spolu6 319 858 €6 608 918 €6 700 197 €8 357 487 €7 702 141 €5 900 847 €6 371 793 €7 398 533 €7 158 542 €7 641 119 €8 197 081 €7 169 113 €—
Vlastné imanie3 734 476 €4 021 269 €3 999 925 €3 568 123 €2 436 708 €2 327 613 €2 455 708 €2 599 863 €419 964 €912 099 €1 144 490 €1 205 880 €—
Podané30. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202231. 3. 202128. 3. 202026. 3. 201927. 3. 201829. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2. z 71 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020327320
platiteľ od 1. 10. 1996
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

6 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2017

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mlynské Nivy 73, 821 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 10. 1996
30 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sa, vložka 1163/B
Základné imanie
66 400 €
Veľkosť
50 – 99 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46760 Veľkoobchod s ostatnými medziproduktmi
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Antalis Slovakia, a.s. · SMOZA a.s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • - obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 1996
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2024
  • sprostredkovateľská činnosťod 2024
  • maloobchodod 2024
  • veľkoobchodod 2024
  • obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s ostatnými medziproduktmi — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
107 zmlúv
spolu 460 tis. € · posledná 26. 2. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46760), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252. z 71
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s ostatnými medziproduktmi).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

25 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 25.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 16 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 1. 2026Zápis konečného užívateľa výhodIng. Petra Pelová
  3. 20. 1. 2026Zápis konečného užívateľa výhodJoanna Maria Smolinska
  4. 13. 4. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIng Juraj Palčinský
  5. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Juraj Palčinský
  6. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodJoanna Maria Smolinska
  7. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodPetra Švihálková
  8. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Juraj Palčinský
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s ostatnými medziproduktmi s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35699434

Antalis, a.s. – tržby 22,6 mil. € – IČO 35699434