SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35701358

KUBER, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1996
IČO
35701358
DIČ
2020331863
Sídlo
Galvaniho 12, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KUBER, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 25. 10. 1996. V roku 2025 mala firma tržby 466 tis. € (−36,2 %) a stratu 48 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať113. z 332 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
466 tis. €
Za rok
−36 %
Od 2014
+447 %
0500 tis.1 mil.2014—2015−0 %2016+172 %2017+49 %2018+23 %2019+30 %2020−7 %2021+18 %2022+26 %2023+13 %2024−15 %2025−36 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,7 %
  • Najlepší rok
    2016, +172 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -10,2 %
    −11,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -46,1 %
    −53,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -7,7 %
    −9,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    83,3 %
    +12,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby465 631 €729 561 €854 557 €759 316 €603 622 €511 641 €550 837 €422 910 €343 008 €230 929 €85 014 €85 147 €—
Výsledok hospodárenia−47 516 €11 168 €13 937 €10 293 €70 €6 464 €16 997 €6 944 €17 458 €14 500 €−44 644 €3 476 €76 €
Aktíva spolu615 947 €518 008 €637 027 €623 879 €612 256 €602 767 €566 870 €459 993 €400 322 €361 629 €264 122 €198 941 €172 897 €
Vlastné imanie103 026 €150 541 €109 146 €95 208 €84 915 €84 845 €78 381 €61 384 €54 440 €36 981 €22 481 €27 909 €24 433 €
Podané30. 6. 202631. 3. 202521. 3. 20247. 6. 202321. 5. 20227. 6. 202120. 6. 202025. 6. 201926. 6. 201819. 6. 201725. 3. 201625. 6. 201526. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
113. z 332 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
2
posledné podané 1. 4. 2026
IČ DPH
SK2020331863
platiteľ od 6. 11. 1996
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Galvaniho 12, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 10. 1996
30 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 11999/B
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6832 Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • - predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravované mäsové výrobky a ich obvyklé prílohy, ako aj bezmäsité jedlá, ak na ich priamu konzumáciu nie je k dispozícii viac ako 8 miest,od 1996
  • - predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy,od 1996
  • - predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečných nápojov, koktailov, vína a destilátov,od 1996
  • - statické výpočty nosných konštrukcií stavieb,od 1996
  • - prípravné práce pre stavbu-obstarávateľská činnosť v stavebníctve,od 1996
  • - skladovanie tovarov,od 1996
  • - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb,od 1996
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ a iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,od 1996
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 39 € · posledná 12. 12. 2024

Posledné zmluvy

  • Hlavné mesto SR BratislavaZmluva uzatvorená za účelom uloženia elektrickej prípojky k stavbe "Areál firmy Turza autodiely" na pozemku registra E-KN parc.č. 715/400 v k.ú. Ružinov39 €12. 12. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6832), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025113. z 332
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

40 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 40.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 5. 2026Nový spoločníkNIHALON COMPANY LLC, podiel 81,7 %
  3. 5. 9. 2023Nový spoločníkErik Tlkanec, podiel 18,3 %
  4. 25. 10. 1996Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35701358

KUBER, spol. s r.o. – tržby 466 tis. € – IČO 35701358