SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35705035

PORT 7, s.r.o.

Zaniknutá 17. 11. 2023Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1996

predtým rempo trading spol. s r.o. a 1 ďalší názov

IČO
35705035
DIČ
2020958269
Sídlo
Stará Vajnorská 17, 831 04 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PORT 7, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 12. 12. 1996 do 17. 11. 2023. V roku 2023 mala firma tržby 440 tis. € (−27,2 %) a zisk 5 tis. €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2023
440 tis. €
Za rok
−27 %
Od 2013
−9 %
01 mil.2 mil.2013—2014×42015−71 %2016+12 %2017+3 %2018−8 %2019+131 %2020+5 %2021−32 %2022−40 %2023−27 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,0 %
  • Najlepší rok
    2014, ×4

Ukazovatele 2023

  • Marža
    1,1 %
    −10,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    35,1 %
    −23,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    35,1 %
    −13,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    -0,0 %
    −17,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20232022202120202019201820172016201520142013
Tržby439 748 €604 355 €1 004 886 €1 478 610 €1 405 468 €609 334 €662 755 €641 863 €572 813 €1 960 635 €484 917 €
Výsledok hospodárenia4 735 €67 712 €149 768 €227 223 €128 726 €87 385 €58 507 €1 060 €5 746 €34 689 €7 836 €
Aktíva spolu13 498 €139 377 €233 206 €375 135 €421 327 €167 321 €184 705 €110 641 €127 033 €125 457 €411 780 €
Vlastné imanie13 499 €114 863 €197 716 €275 170 €176 673 €135 332 €116 654 €58 147 €57 088 €51 342 €16 652 €
Podané13. 11. 20237. 3. 202328. 3. 202214. 3. 202117. 3. 202020. 3. 201922. 3. 201829. 3. 201726. 3. 201626. 3. 20156. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2020958269
platiteľ od 28. 2. 2007

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Bývalí KÚV1do 2023

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stará Vajnorská 17, 831 04 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
12. 12. 1996 – 17. 11. 2023
26 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 12748/B
Základné imanie
7 967 €
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
REMPO trading spol. s r.o. · rempo trading spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Predmet činnosti

9 ukončených činností

  • kúpa tovaru za účelom predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti - veľkoobchod,1996 – 2023
  • kúpa tovaru za účelom predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti maloobchod,1996 – 2023
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb,1996 – 2023
  • prieskum trhu,1996 – 2023
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb,1996 – 2023
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,2007 – 2023
  • návrh a optimalizácia informačných technológií a ich realizácia,2007 – 2023
  • polygrafická výroba / sieťotlač, gumotlač, chemigrafia, stereotypia, galvanoplastika, ofsetová tlač /,2007 – 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
30 zmlúv
spolu 9,8 mil. € · posledná 8. 3. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

44 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 44.

História zmien

Posledná zmena 29. 12. 2023 · 12 záznamov

  1. 29. 12. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Klára Dvorecká
  2. 30. 11. 2023Zrušená registrácia DPH
  3. 17. 11. 2023Zánik
  4. 13. 11. 2023Podaná účtovná závierkaza rok 2023
  5. 24. 5. 2019Presun sídlaStará Vajnorská 17 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Krasovského 13 Bratislava-Petržalka
  6. 26. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Klára Dvorecká
  7. 25. 7. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Klára Dvorecká
  8. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Klára Dvorecká

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35705035

PORT 7, s.r.o. – tržby 440 tis. € – IČO 35705035