SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35706104

GASTROGRAF s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1997

predtým Hotel Rapid, spol. s r.o. a 1 ďalší názov

IČO
35706104
DIČ
2020240915
Sídlo
Pekná cesta 6, 834 03 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľKarol Singhoffer

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GASTROGRAF s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 9. 1. 1997. Vo vedení firmy: Karol Singhoffer. V roku 2025 mala firma tržby 765 tis. € (+5,7 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať56. z 119 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
765 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2014
+363 %
0500 tis.1 mil.2014—2015+67 %2016+23 %2017−3 %2018−5 %2019+22 %2020−3 %2021+16 %2022+28 %2023+13 %2024+16 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,9 %
  • Najlepší rok
    2015, +67 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,4 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,1 %
    +1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,4 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    80,2 %
    −6,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby765 243 €723 688 €622 337 €548 760 €428 078 €370 238 €380 225 €310 946 €329 007 €339 435 €276 238 €165 284 €
Výsledok hospodárenia3 333 €2 464 €10 310 €21 145 €−37 557 €−17 041 €−13 065 €−34 094 €4 695 €22 128 €4 644 €20 666 €
Aktíva spolu235 975 €319 710 €296 468 €232 614 €209 009 €155 965 €174 391 €144 227 €128 664 €146 257 €116 843 €87 232 €
Vlastné imanie46 816 €43 483 €41 019 €30 709 €9 563 €30 185 €34 558 €47 624 €65 470 €65 238 €43 108 €38 463 €
Podané28. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202429. 6. 202330. 6. 202229. 6. 202130. 10. 202031. 3. 201926. 6. 201829. 3. 201721. 3. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
56. z 119 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020240915
platiteľ od 10. 1. 1997
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pekná cesta 6, 834 03 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 1. 1997
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 12843/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
5510 Hotelové a podobné ubytovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
GRSP s.r.o. · Hotel Rapid, spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • propagačná činnosť,od 1997
  • prenájom motorových vozidiel,od 1997
  • prenájom priemyselného tovaru,od 1997
  • sprostredkovateľská činnosť,od 1997
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,od 1997
  • ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach,od 1997
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Hotelové a podobné ubytovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 4 tis. € · posledná 26. 3. 2024

Posledné zmluvy

  • Mestská časť Bratislava - RačaZmluva o zabezpečení stravovania dôchodcov a o poskytovaní finančného príspevku na zabezpečenie stravovania dôchodcov – obyvateľov mestskej časti Bratislava-Rača—26. 3. 2024
  • Mestská časť Bratislava-RačaZmluva o zabezpečení stravovania dôchodcov a o poskytovaní finančného príspevku na zabezpečenie stravovania dôchodcov – obyvateľov mestskej časti Bratislava-Rača 656/20235 €14. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5510), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202556. z 119
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (hotelové a podobné ubytovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 4. 2014Nový spoločníkKarol Singhoffer, podiel 100 %
  3. 5. 10. 2006Nový člen vedeniaKarol Singhoffer, konateľ
  4. 9. 1. 1997Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia hotelové a podobné ubytovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35706104

GASTROGRAF s.r.o. – tržby 765 tis. € – IČO 35706104