SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35708182

CCS Slovenská spoločnosť pre platobné karty s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1997
IČO
35708182
DIČ
2020249539
Sídlo
Galvaniho 15/C, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľRafael Montesinos Maclean+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CCS Slovenská spoločnosť pre platobné karty s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 30. 1. 1997. Vo vedení firmy: Rafael Montesinos Maclean a Alan King. V roku 2025 mala firma tržby 40,6 mil. € (−2,2 %) a zisk 1,4 mil. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2. z 29 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
40,6 mil. €
Za rok
−2 %
Od 2013
+22 %
020 mil.40 mil.60 mil.2013—2014+5 %2015−14 %2016−10 %2017+15 %2018+13 %2019+4 %2020−25 %2021+15 %2022+41 %2023−6 %2024−1 %2025−2 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,6 %
  • Najlepší rok
    2022, +41 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,4 %
    +1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,4 %
    +6,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,7 %
    −1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,5 %
    +20,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby40 563 569 €41 480 881 €41 938 277 €44 790 895 €31 654 699 €27 445 594 €36 436 041 €35 187 122 €31 148 670 €27 132 130 €30 085 960 €34 879 061 €33 346 461 €
Výsledok hospodárenia1 370 495 €662 728 €1 323 136 €924 736 €784 765 €742 126 €1 417 808 €1 153 025 €842 003 €809 962 €839 985 €833 842 €730 679 €
Aktíva spolu36 650 014 €11 756 099 €11 002 368 €8 021 682 €6 228 839 €4 994 856 €17 363 159 €16 478 270 €14 850 705 €13 911 930 €12 978 341 €12 292 432 €11 744 960 €
Vlastné imanie6 408 918 €4 507 034 €3 844 306 €2 526 081 €1 601 345 €816 580 €12 574 454 €11 156 646 €10 003 621 €9 161 618 €8 351 657 €7 511 672 €6 677 830 €
Podané29. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202419. 7. 202330. 6. 202222. 6. 202130. 6. 202027. 3. 20192. 4. 201830. 3. 201730. 3. 201629. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2. z 29 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
306 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020249539
platiteľ od 1. 2. 1997
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV13do 2017–2026
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Galvaniho 15/C, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 1. 1997
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 13789/B
Základné imanie
33 195 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4730 Maloobchod s pohonnými hmotami
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • automatizované spracovanie dát - riadenie a prevádzkovanie systému bezhotovostného platenia,od 1997
  • výroba, inštalácia, opravy elektrických strojov a prístrojov a elektronických zariadení,od 1997
  • nákup tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj - veľkoobchod a maloobchod,od 1997
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 1997
  • zriaďovanie, montáž, údržba a servis telekomunikačných zariadení pripojených k telekomunikačnej sieti - telefónnych prístrojov a záznamníkov, modemov značky MICROCOM, linkových prepojovačov STELCO,od 1997
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnostiod 1999
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnostiod 1999
  • sprostredkovateľská činnosťod 1999
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s pohonnými hmotami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
23 zmlúv
spolu 259 tis. € · posledná 29. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s.Dodatok č. 1 k Zmluve o poskytnutí služieb—29. 7. 2026
  • Mesto Veľký Šariš, Námestie sv. Jakuba č.1Z M L U V A o priznaní nadštandardných podmienok pri používaní kariet CCS—13. 2. 2026
  • Mesto Veľký Šariš, Námestie sv. Jakuba č.1Zmluva o dodaní tovaru a lužby —9. 1. 2026
  • Správa štátnych hmotných rezerv SRZmluva o predaji motorových palív a iných tovarov prostredníctvom palivových kariet č. 32/OMaVS/2025—13. 11. 2025
  • Mesto Kysucké Nové MestoZmluva o objednávke služieb—29. 4. 2025
  • Sociálny podnik Košického samosprávneho kraja, s.r.o., r. s. p.Zmluva o dodaní tovaru a služby2 tis. €15. 10. 2024
  • Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v KošiciachZmluva o dodaní tovaru a služby—14. 5. 2024
  • Inšpektorát práce PrešovZmluva o dodaní tovaru—27. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252. z 29
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s pohonnými hmotami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

19 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 19.

História zmien

Posledná zmena 11. 9. 2026 · 34 záznamov

  1. 11. 9. 2026Nový spoločníkCCS Česká společnost pro platební karty s.r.o., podiel 97 %
  2. 11. 9. 2026Nový spoločníkCorpay Malta Holdings 2 Limited, podiel 3 %
  3. 18. 7. 2026Zápis konečného užívateľa výhodAlan King
  4. 17. 7. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodAditya Varadpande
  5. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  6. 25. 5. 2026Nový člen vedeniaAlan King, konateľ
  7. 2. 10. 2025Zápis konečného užívateľa výhodRafael Montesinos Maclean
  8. 1. 10. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodJan Polívka
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s pohonnými hmotami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35708182

CCS Slovenská spoločnosť pre platobné karty s.r.o. – tržby 40,6 mil. € – IČO 35708182