SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35711531

V.P.F. MEDIUM s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 1997
IČO
35711531
DIČ
2020265225
Sídlo
Rosinská 8449/13, 010 08 Žilina
firmy v okolí

KonateľPavol Súkeník+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

V.P.F. MEDIUM s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 10. 3. 1997. Vo vedení firmy: Pavol Súkeník a Štefan Súkeník. V roku 2025 mala firma tržby 4,4 mil. € (−6,2 %) a stratu 121 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať33. z 211 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4,4 mil. €
Za rok
−6 %
Od 2013
+19 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014+10 %2015+1 %2016+11 %2017+2 %2018−4 %2019−2 %2020−1 %2021−2 %2022+19 %2023−6 %2024−2 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +19 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,7 %
    −1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -129,9 %
    −17,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,9 %
    −2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    97,0 %
    −1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby4 442 656 €4 735 261 €4 846 014 €5 156 868 €4 319 521 €4 422 308 €4 465 305 €4 545 143 €4 753 000 €4 640 024 €4 162 032 €4 124 696 €3 747 669 €
Výsledok hospodárenia−121 049 €−48 295 €43 066 €189 151 €224 968 €226 741 €15 086 €31 594 €21 575 €28 217 €20 178 €14 773 €16 168 €
Aktíva spolu3 134 066 €3 142 995 €1 836 361 €1 880 953 €1 723 711 €1 570 307 €1 939 231 €2 197 595 €2 128 433 €2 055 828 €1 942 794 €1 831 498 €—
Vlastné imanie93 191 €42 939 €811 722 €924 657 €815 508 €741 021 €640 279 €622 257 €299 890 €278 565 €247 150 €223 432 €—
Podané8. 6. 20268. 4. 202520. 5. 202430. 5. 202330. 6. 202223. 6. 202124. 6. 202029. 3. 201926. 6. 201828. 6. 201729. 4. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
33. z 211 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020265225
platiteľ od 1. 4. 1997
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV2do 2022
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rosinská 8449/13, 010 08 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 3. 1997
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 87495/L
Základné imanie
6 726 €
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46740 Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností,od 1997
  • sprostredkovateľská činnosť,od 1997
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 1997
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 1997
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
100 zmlúv
spolu 165 tis. € · posledná 2. 10. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46740), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202533. z 211
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 8. 6. 2026 · 17 záznamov

  1. 8. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2025Presun sídlaRosinská 8449/13 Žilinapredtým Kopčianska 92/A Bratislava - mestská časť Petržalka
  3. 1. 4. 2025Nový spoločníkElamba Consulting a.s., podiel 88,8 %
  4. 1. 4. 2025Nový spoločníkINVEST - K, s.r.o., podiel 11,2 %
  5. 7. 6. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. Štefan Súkeník
  6. 6. 6. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Otto Frišták
  7. 6. 6. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Štefan Pintér
  8. 25. 3. 2022Presun sídlaKopčianska 92/A Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Šulekova 18 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35711531

V.P.F. MEDIUM s.r.o. – tržby 4,4 mil. € – IČO 35711531