SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35712422

VLT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1997
IČO
35712422
DIČ
2020265500
Sídlo
A. Gwerkovej 25, 851 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMichal Staškovan

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VLT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 17. 3. 1997. Vo vedení firmy: Michal Staškovan. V roku 2025 mala firma tržby 100 € a stratu 340 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2381. z 2 386 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
100 €
Za rok
+0 %
05 tis.10 tis.15 tis.2014—2015+136 %2016+15 %2017+245 %2018−5 %2019−45 %2021−94 %2022−67 %2023×9,52024−89 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2023, ×9,5
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby100 €100 €952 €100 €300 €—5 398 €9 785 €10 354 €3 000 €2 600 €1 100 €—
Výsledok hospodárenia−340 €−340 €110 €0 €−97 €−744 €862 €2 275 €1 738 €−731 €−2 153 €−2 687 €−1 812 €
Aktíva spolu3 058 €3 398 €3 514 €3 288 €3 288 €3 385 €4 299 €4 190 €3 226 €784 €800 €2 014 €466 €
Vlastné imanie2 718 €3 058 €3 399 €3 288 €3 288 €3 385 €4 129 €3 267 €993 €−745 €−19 026 €−16 873 €−14 185 €
Podané21. 3. 202613. 3. 202516. 3. 20247. 3. 202319. 3. 202220. 3. 202116. 3. 202013. 3. 201928. 3. 201826. 3. 201713. 3. 201621. 3. 201527. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2381. z 2 386 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2020265500
platiteľ od 1. 5. 1997
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
A. Gwerkovej 25, 851 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 3. 1997
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 14174/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
0 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • poradenská činnosť v oblasti obchodu,od 1997
  • sprostredkovateľská činnosť,od 1997
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 1997
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 1997
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2008
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2008
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • reklamné a marketingové službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252381. z 2 386
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 21. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 12. 2015Nový člen vedeniaMichal Staškovan, konateľ
  3. 23. 3. 2010Nový spoločníkMichal Staškovan, podiel 100 %
  4. 20. 2. 2008Presun sídlaA. Gwerkovej 25 Bratislavapredtým Cintorínska 26 Bratislava
  5. 1. 5. 1997Registrácia za platiteľa DPHSK2020265500
  6. 17. 3. 1997Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35712422

VLT, s.r.o. – tržby 100 € – IČO 35712422