SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35714271

A.S.E.P., spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1997
IČO
35714271
DIČ
2020220477
Sídlo
Lamačská cesta 111, 841 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMarian Lučenič+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

A.S.E.P., spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 10. 3. 1997. Vo vedení firmy: Marian Lučenič a Ivan Semris. V roku 2025 mala firma tržby 1,6 mil. € (+35,6 %) a zisk 44 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať375. z 3 440 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,6 mil. €
Za rok
+36 %
Od 2013
+168 %
01 mil.2 mil.2013—2014+1 %2015+21 %2016+67 %2017+7 %2018−24 %2019−9 %2020+1 %2021−2 %2022−0 %2023+11 %2024+21 %2025+36 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,6 %
  • Najlepší rok
    2016, +67 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,8 %
    +1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    78,3 %
    +18,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,9 %
    +2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    86,1 %
    −0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 561 206 €1 151 162 €952 475 €861 857 €865 321 €882 816 €872 314 €963 392 €1 261 599 €1 183 464 €707 719 €585 473 €582 119 €
Výsledok hospodárenia44 296 €18 342 €22 912 €3 989 €17 903 €25 841 €6 267 €6 304 €19 658 €27 208 €5 182 €−419 €56 373 €
Aktíva spolu407 131 €224 592 €154 909 €166 269 €117 237 €105 186 €173 376 €171 707 €295 069 €159 371 €138 821 €174 315 €163 582 €
Vlastné imanie56 600 €30 646 €35 217 €11 293 €25 207 €33 145 €19 875 €13 608 €26 962 €34 512 €36 454 €63 272 €63 691 €
Podané31. 3. 202620. 3. 202526. 3. 202428. 3. 202324. 6. 202231. 3. 20215. 3. 202020. 3. 201921. 3. 201822. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201511. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
375. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020220477
platiteľ od 1. 8. 1999
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lamačská cesta 111, 841 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 3. 1997
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 14342/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • aranžérske práce,od 1997
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 1997
  • vedenie účtovníctva,od 1997
  • prenájom motorových vozidiel,od 1999
  • kopírovacie služby,od 1999
  • sprostredkovanie obchodu a služieb,od 1999
  • reklamná a propagačná činnosť,od 1999
  • elektroinštalácie,od 1999
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
49 zmlúv
spolu 964 tis. € · posledná 22. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Štatistický úrad Slovenskej republikyZmluva o poskytovaní služieb125 tis. €22. 7. 2026
  • Obec LábZmluva o plnom servise a údržbe č.2026/402—16. 4. 2026
  • Obec LukáčovceZmluva o plnom servise a údržbe—12. 9. 2025
  • Obec Malé LeváreZmluva o plnom servise a údržbe číslo: 2025/802—2. 9. 2025
  • Obec LábZmluva o plnom servise a údržbe 2025/403—26. 3. 2025
  • Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. BratislavaDarovacia zmluva č. 16_2025—29. 1. 2025
  • Obec Malé Leváreostatné zmluvy č. 2024/1004—16. 12. 2024
  • Kancelária Národnej rady Slovenskej republikyKúpna zmluva58 tis. €28. 10. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025375. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 16 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 1. 2021Zápis konečného užívateľa výhodIvan Semris
  3. 18. 1. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodIvan Semris
  4. 8. 7. 2019Nový člen vedeniaIvan Semris, konateľ
  5. 4. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIvan Semris
  6. 4. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMarian Lučenič
  7. 3. 7. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIvan Semris
  8. 3. 7. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMarian Lučenič
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35714271

A.S.E.P., spol. s r.o. – tržby 1,6 mil. € – IČO 35714271