SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35720131

FLOW PLUS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1997
IČO
35720131
DIČ
2020228177
Sídlo
Technická 6, 821 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Tibor Vavro

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FLOW PLUS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 9. 6. 1997. Vo vedení firmy: Tibor Vavro. V roku 2025 mala firma tržby 83 tis. € (−17,8 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1174. z 4 284 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
83 tis. €
Za rok
−18 %
Od 2014
+51 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−1 %2016−5 %2017−9 %2018+50 %2019−46 %2020+245 %2021−60 %2022+29 %2023−14 %2024+74 %2025−18 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,8 %
  • Najlepší rok
    2020, +245 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,3 %
    +4,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,6 %
    +2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,0 %
    +2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    12,4 %
    −1,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby82 824 €100 731 €58 035 €67 250 €52 177 €130 023 €37 639 €70 316 €46 810 €51 436 €54 395 €54 869 €—
Výsledok hospodárenia6 074 €2 408 €−5 240 €2 305 €−4 095 €17 112 €1 611 €6 610 €1 883 €3 190 €−3 242 €−272 €27 552 €
Aktíva spolu152 244 €147 330 €137 113 €149 091 €145 194 €205 445 €131 350 €135 837 €126 137 €127 454 €126 655 €136 202 €138 824 €
Vlastné imanie133 423 €127 348 €124 940 €130 180 €127 875 €135 702 €120 201 €118 589 €111 979 €110 096 €106 906 €110 147 €110 418 €
Podané10. 3. 202625. 3. 202527. 3. 202416. 3. 202317. 3. 202224. 3. 202125. 3. 202022. 3. 20191. 3. 201827. 3. 201729. 3. 201630. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1174. z 4 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2020228177
platiteľ od 1. 7. 1997
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Technická 6, 821 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 6. 1997
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 14870/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • vydávanie neperiodických publikácií,od 1997
  • organizovanie vzdelávacích a preškolovacích kurzov a iných kultúrnych a spoločenských podujatí,od 1997
  • automatizované spracovanie dát,od 1997
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 1997
  • poradenská činnosť v oblasti automatizácie, spracovania dát a poskytovania software,od 1997
  • nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti formou veľkoobchodu,od 1997
  • nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti formou maloobchodu,od 1997
  • sprostredkovateľská činnosť,od 1997
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 136 tis. € · posledná 31. 8. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251174. z 4 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 2. 2010Nový spoločníkIng. Tibor Vavro, podiel 100 %
  3. 27. 7. 2007Nový člen vedeniaIng. Tibor Vavro, konateľ
  4. 30. 5. 2002Presun sídlaTechnická 6 Bratislavapredtým Pluhová 49 Bratislava
  5. 9. 6. 1997Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35720131

FLOW PLUS, s.r.o. – tržby 83 tis. € – IČO 35720131