SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35722363

CRESUS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1997
IČO
35722363
DIČ
2020992512
Sídlo
Priekopnícka 28, 821 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Mária Sokolíková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CRESUS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 15. 7. 1997. Vo vedení firmy: Mária Sokolíková. V roku 2025 mala firma tržby 54 tis. € (−15,2 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2304. z 6 699 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
54 tis. €
Za rok
−15 %
Od 2014
−44 %
050 tis.100 tis.2014—2015−15 %2016−13 %2017+15 %2018+8 %2019+3 %2020−20 %2021−10 %2022−13 %2023−9 %2024+21 %2025−15 %
  • Priemerný rast ročne
    −5,2 %
  • Najlepší rok
    2024, +21 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,5 %
    +6,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,2 %
    +3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,9 %
    +2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    37,3 %
    −1,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby54 172 €63 915 €52 652 €58 109 €66 846 €73 977 €92 227 €89 279 €82 728 €71 907 €82 983 €97 494 €
Výsledok hospodárenia5 171 €1 985 €−679 €−415 €2 115 €4 170 €1 269 €7 809 €13 878 €3 560 €−1 414 €3 460 €
Aktíva spolu133 151 €127 923 €161 173 €154 244 €165 953 €175 319 €167 344 €163 083 €160 812 €133 170 €137 540 €122 067 €
Vlastné imanie83 454 €78 283 €76 298 €76 977 €77 390 €75 275 €65 082 €63 491 €55 682 €39 805 €36 246 €29 659 €
Podané25. 6. 202626. 6. 202527. 6. 202429. 6. 202327. 6. 202223. 6. 202113. 3. 202027. 6. 201925. 6. 201826. 6. 201729. 3. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2304. z 6 699 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
976 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2020992512
platiteľ od 1. 4. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Priekopnícka 28, 821 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 7. 1997
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 15066/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • reklamná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 1997
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,od 1997
  • vedenie účtovníctva,od 1997
  • činnosť účtovných poradcov,od 1997
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 1997
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,od 1997
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,od 1997
  • auditorské služby,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 13 tis. € · posledná 22. 1. 2026

Posledné zmluvy

  • Matematický ústav SAV, v. v. i.Zmluva o poskytovaní audítorských služieb—22. 1. 2026
  • Ústav informatiky Slovenská akadémia vied, v.v.i.Zmluva o poskytovaní audítorských služieb uzavretá podľa § 269 ods.2 zákona č. 513/1997 Zb.—24. 9. 2024
  • Ústav merania SAV, v. v. i.Zmluva o poskytovaní audítorských služieb5 tis. €24. 11. 2023
  • Ústav anorganickej chémie Slovenskej akadémie vied, v. v. i.Zmluva o poskytovaní audítorských služieb8 tis. €7. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252304. z 6 699
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 5. 2022Nový člen vedeniaIng. Mária Sokolíková, konateľ
  3. 15. 3. 2022Nový spoločníkMgr. Peter Sokolík, podiel 30 %
  4. 22. 1. 2010Nový spoločníkIng. Mária Sokolíková, podiel 70 %
  5. 1. 4. 2005Registrácia za platiteľa DPHSK2020992512
  6. 15. 7. 1997Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35722363

CRESUS, s.r.o. – tržby 54 tis. € – IČO 35722363