SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35724820

PE lift s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava 3 · od 1997

predtým A.D.Z. s.r.o.

IČO
35724820
DIČ
2020252498
Sídlo
Legionárska ul. č. 1, 831 04 Bratislava 3
firmy v okolí

KonateľIng. Rudolf Galiovský+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PE lift s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava 3, v registri od 19. 8. 1997. Vo vedení firmy: Rudolf Galiovský a Roland Csapák. V roku 2025 mala firma tržby 36 tis. € (−24,7 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať309. z 352 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
36 tis. €
Za rok
−25 %
Od 2013
−93 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+3 %2015+5 %2016−2 %2017−41 %2018+11 %2019−28 %2020−11 %2021−61 %2022−85 %2023+133 %2024+47 %2025−25 %
  • Priemerný rast ročne
    −20,2 %
  • Najlepší rok
    2023, +133 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,2 %
    +7,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    9,3 %
    +3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,5 %
    −9,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby36 048 €47 864 €32 516 €13 974 €92 661 €239 248 €268 370 €370 852 €332 987 €567 461 €581 065 €553 475 €538 883 €
Výsledok hospodárenia4 031 €1 944 €−97 €−110 €−60 €−666 €110 €−591 €5 044 €4 438 €38 773 €31 179 €48 180 €
Aktíva spolu43 567 €35 204 €55 857 €48 077 €107 080 €146 381 €124 387 €151 212 €92 838 €224 230 €190 814 €192 209 €255 784 €
Vlastné imanie4 123 €91 €−10 853 €−10 756 €−10 646 €−10 586 €−9 919 €−10 029 €−9 438 €−14 482 €124 243 €85 470 €54 291 €
Podané29. 3. 202626. 3. 202515. 3. 202429. 3. 202325. 6. 202226. 6. 202116. 6. 202027. 6. 201931. 3. 201829. 6. 201713. 5. 201629. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
309. z 352 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2020252498
platiteľ od 1. 5. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Legionárska ul. č. 1, 831 04 Bratislava 3
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 8. 1997
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 15296/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
46690 Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
A.D.Z. s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava 3.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností · 6 ukončených činností

  • nákup a predaj ojazdených motorových vozidiel,od 1997
  • leasingová činnosť, prevádzkovanie požičovne automobilov,od 1997
  • sprostredkovanie dopravy,od 1997
  • prevádzkovanie pneuservisu,od 1997
  • inžinierska činnosť-obstarávateľská činnosť v oblasti stavebníctva,od 1997
  • organizovanie rekvalifikačných kurzov a školení,od 1997
  • kúpa a predaj kozmetiky formou veľkoobchodu,od 1997
  • reklamná a propagačná činnosť,od 1997
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46690), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025309. z 352
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 3. 2025Nový člen vedeniaIng. Roland Csapák, konateľ
  3. 25. 1. 2011Nový spoločníkIng. Rudolf Galiovský, podiel 100 %
  4. 1. 5. 2003Registrácia za platiteľa DPHSK2020252498
  5. 6. 6. 2002Zmena obchodného menaPE lift s.r.o.predtým A.D.Z. s.r.o.
  6. 6. 6. 2002Presun sídlaLegionárska ul. č. 1 Bratislava 3predtým Trenčianska 38 Bratislava
  7. 27. 5. 2002Nový člen vedeniaIng. Rudolf Galiovský, konateľ
  8. 19. 8. 1997Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35724820

PE lift s.r.o. – tržby 36 tis. € – IČO 35724820