SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35724901

KOMPLET s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1997
IČO
35724901
DIČ
2020250914
Sídlo
Trebišovská 3, 821 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPeter Plávala+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KOMPLET s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 13. 8. 1997. Vo vedení firmy: Peter Plávala a Eva Plávalová. V roku 2025 mala firma tržby 1,6 mil. € (+13,4 %) a zisk 181 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať107. z 1 682 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,6 mil. €
Za rok
+13 %
Od 2014
+89 %
01 mil.2 mil.2014—2015−2 %2016+22 %2017−24 %2018+19 %2019+10 %2020+13 %2021+20 %2022−5 %2023+17 %2024−6 %2025+13 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,0 %
  • Najlepší rok
    2016, +22 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,3 %
    +1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    96,1 %
    +1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    54,1 %
    +12,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    43,7 %
    −12,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 593 517 €1 405 389 €1 499 404 €1 284 204 €1 350 850 €1 129 346 €1 000 233 €906 978 €763 611 €1 008 357 €827 629 €842 975 €—
Výsledok hospodárenia180 662 €140 456 €162 422 €146 949 €121 619 €110 646 €92 444 €12 653 €22 746 €33 191 €10 372 €13 233 €12 435 €
Aktíva spolu333 770 €335 451 €284 655 €381 959 €303 671 €291 961 €227 146 €117 740 €176 580 €184 631 €119 502 €115 534 €99 544 €
Vlastné imanie187 966 €147 760 €169 726 €154 253 €128 923 €117 950 €99 748 €42 703 €89 210 €66 464 €33 273 €22 902 €13 327 €
Podané21. 3. 202628. 3. 202520. 3. 202414. 3. 202314. 3. 202218. 3. 202125. 3. 202028. 3. 201927. 3. 201827. 3. 201716. 3. 201625. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
107. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020250914
platiteľ od 1. 10. 1997
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
3 telefóny · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Trebišovská 3, 821 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 8. 1997
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 15304/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • montáž a opravy telekomunikačných zariadení mimo jednotnej telekomunikačnej siete,od 1997
  • zriaďovanie poplašných zariadení /s výnimkou elektropožiarnej signalizácie a autoalarmov/,od 1997
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,od 1997
  • montáž a opravy elektrických zariadení do 1 000 V,od 1997
  • elektroinštalácie,od 1997
  • montáž a opravy meracej a regulačnej techniky,od 1997
  • výroba, montáž a opravy výrobkov a zariadení spotrebnej elektroniky,od 1997
  • výroba, inštalácia, opravy elektrických strojov a prístrojov,od 1997
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 98 tis. € · posledná 18. 7. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025107. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 21. 3. 2026 · 13 záznamov

  1. 21. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Eva Plávalová PhD.
  3. 13. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodPeter Plávala
  4. 12. 6. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Eva Plávalová
  5. 12. 6. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodPeter Plávala
  6. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Eva Plávalová
  7. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodPeter Plávala
  8. 9. 7. 2009Nový spoločníkPeter Plávala, podiel 60 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35724901

KOMPLET s.r.o. – tržby 1,6 mil. € – IČO 35724901