SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35730561

Tatra Residence, a.s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Bratislava · od 1997

predtým Tatra Residence, a. s. a 4 ďalšie názvy

IČO
35730561
DIČ
2021367436
Sídlo
Gajova 4, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

PredstavenstvoMag. Petra Marhold+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Tatra Residence, a.s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 21. 10. 1997. Vo vedení firmy: Mag. Petra Marhold, Mag. Thomas Happ a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € a stratu 37 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať33. z 35 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
×5,1
Od 2013
−99 %
02 mil.4 mil.2013—2014−6 %2015+4 %2016×9,12017+292 %2018−63 %2019−82 %2020−47 %2021−91 %2022−39 %2024−96 %2025×5,1
  • Priemerný rast ročne
    −30,1 %
  • Najlepší rok
    2016, ×9,1

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -2,8 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,7 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,4 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 500 €292 €—7 222 €11 814 €135 176 €253 515 €1 431 942 €3 876 545 €988 609 €108 424 €103 906 €110 412 €
Výsledok hospodárenia−37 376 €−26 746 €−35 308 €−137 066 €−266 593 €91 730 €−4 172 108 €−11 748 €−473 922 €2 013 103 €−5 708 €−17 750 €−74 371 €
Aktíva spolu1 360 182 €1 396 794 €1 420 869 €1 455 478 €1 676 325 €1 926 281 €16 541 356 €34 544 691 €35 333 924 €49 452 719 €9 940 593 €10 434 189 €12 353 688 €
Vlastné imanie1 355 087 €1 391 614 €1 415 559 €1 450 868 €1 587 934 €1 854 527 €15 921 696 €11 219 907 €10 597 192 €8 960 585 €9 908 591 €10 420 444 €12 316 514 €
Podané25. 3. 202628. 3. 202521. 3. 202429. 3. 202331. 3. 202231. 3. 202120. 5. 202027. 6. 20197. 6. 201828. 6. 201728. 6. 201630. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
33. z 35 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021367436
platiteľ od 1. 7. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

7 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gajova 4, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 10. 1997
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sa, vložka 5637/B
Základné imanie
21 420 423 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70210 Služby v oblasti styku a komunikácie s verejnosťou
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
LEI
097900BELD0000004478
ACTIVE
Predchádzajúce názvy
ELIOT, a. s. · Tatra Group Servis, a.s. · Tatra Group Servis, s.r.o. · Tatra Group Servis, a. s. · Tatra Residence, a. s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov vrátane poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom ( údržba interiérov ),od 2012
  • poradenská činnosť v predmete podnikania v rozsahu voľnej živnosti,od 2012
  • údržba interiérov,od 2012
  • obstarávateľské služby spojené so správou nehnuteľností,od 2012
  • marketing a propagácia,od 2012
  • vedenie účtovníctva, ekonomickej, personálnej a mzdovej agendy, sekretárske práce,od 2012
  • prenájom nehnuteľností,od 2012
  • prenájom strojov, prístrojov, zariadení,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby v oblasti styku a komunikácie s verejnosťou — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 145 € · posledná 20. 10. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202533. z 35
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby v oblasti styku a komunikácie s verejnosťou).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

110 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 110.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 13 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 7. 2022Presun sídlaGajova 4 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Hodžovo námestie 3 Bratislava
  3. 8. 7. 2022Nový člen vedeniaMag. Petra Marhold, predstavenstvo
  4. 8. 7. 2022Nový člen vedeniaMag. Thomas Happ, predstavenstvo
  5. 8. 7. 2022Nový člen vedeniaIng. Jana Jašeková, predstavenstvo
  6. 1. 10. 2016Zmena obchodného menaTatra Residence, a.s.predtým ELIOT, a. s.
  7. 21. 12. 2012Zmena obchodného menaELIOT, a. s.predtým Tatra Group Servis, a.s.
  8. 31. 10. 2012Zmena obchodného menaTatra Group Servis, a.s.predtým Tatra Group Servis, s.r.o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby v oblasti styku a komunikácie s verejnosťou s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35730561

Tatra Residence, a.s. – tržby 2 tis. € – IČO 35730561