SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35734868

AJ GAZ s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 1997
IČO
35734868
DIČ
2020229266
Sídlo
Bytčická 89, 010 09 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Igor Rechtorík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AJ GAZ s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 12. 12. 1997. Vo vedení firmy: Igor Rechtorík. V roku 2025 mala firma tržby 651 tis. € (+14,4 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať219. z 1 126 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
651 tis. €
Za rok
+14 %
Od 2013
−30 %
0500 tis.1 mil.2013—2014−15 %2015+10 %2016+4 %2021+4 %2022−4 %2023−22 %2024−20 %2025+14 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,9 %
  • Najlepší rok
    2025, +14 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,0 %
    +1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,6 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,6 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    7,3 %
    +2,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby651 067 €569 311 €709 426 €905 284 €938 836 €————900 988 €864 152 €783 949 €926 852 €
Výsledok hospodárenia6 588 €−1 617 €2 727 €77 823 €117 003 €155 689 €206 728 €166 765 €110 988 €89 028 €101 143 €87 311 €120 285 €
Aktíva spolu1 174 740 €1 130 935 €1 152 164 €1 149 744 €1 101 945 €1 257 488 €1 127 225 €919 237 €793 526 €763 271 €852 612 €851 757 €772 478 €
Vlastné imanie1 089 172 €1 080 520 €1 079 395 €1 073 856 €1 001 612 €1 177 686 €1 021 358 €814 631 €647 865 €610 323 €740 641 €739 497 €646 568 €
Podané17. 3. 202613. 3. 202526. 3. 202427. 3. 202329. 3. 202215. 3. 202117. 3. 202020. 3. 201921. 3. 201822. 3. 201716. 3. 201623. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
219. z 1 126 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020229266
platiteľ od 1. 3. 1998
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bytčická 89, 010 09 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 12. 1997
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 14596/L
Základné imanie
15 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25620 Obrábanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • montáž, opravy, revízie vyhradených plynových zariadení,od 1997
  • kovoobrábanie,od 1997
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 1997
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,od 1997
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby.od 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25620), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025219. z 1 126
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

40 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 40.

História zmien

Posledná zmena 17. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 17. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 5. 2022Nový člen vedeniaIng. Igor Rechtorík, konateľ
  3. 10. 7. 2009Nový spoločníkIng. Igor Rechtorík, podiel 100 %
  4. 25. 9. 2003Presun sídlaBytčická 89 Žilinapredtým Vajnorská 134/A Bratislava
  5. 1. 3. 1998Registrácia za platiteľa DPHSK2020229266
  6. 12. 12. 1997Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35734868

AJ GAZ s.r.o. – tržby 651 tis. € – IČO 35734868