SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35735341

Lekáreň " MAGNÓLIA " s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1997
IČO
35735341
DIČ
2020242345
Sídlo
Trojičné námestie 6, 821 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPharmDr. Hana Melichová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Lekáreň " MAGNÓLIA " s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 17. 12. 1997. Vo vedení firmy: PharmDr. Hana Melichová. V roku 2025 mala firma tržby 1,2 mil. € (−9,4 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať381. z 906 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,2 mil. €
Za rok
−9 %
Od 2013
+25 %
01 mil.2 mil.2013—2014−5 %2015−60 %2016+16 %2017+203 %2018+1 %2019−61 %2020+4 %2021+167 %2022−64 %2023+191 %2024−11 %2025−9 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,9 %
  • Najlepší rok
    2017, +203 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,5 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,4 %
    −1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,1 %
    −0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    60,5 %
    −3,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 237 712 €1 365 913 €1 529 519 €526 506 €1 443 791 €540 119 €519 378 €1 336 596 €1 319 631 €434 970 €374 126 €938 734 €989 646 €
Výsledok hospodárenia6 297 €7 434 €6 934 €6 059 €18 463 €9 545 €5 965 €12 796 €21 625 €19 307 €44 225 €6 803 €1 361 €
Aktíva spolu296 399 €306 533 €335 161 €362 165 €310 314 €351 819 €284 763 €340 581 €361 222 €409 347 €417 924 €234 347 €308 019 €
Vlastné imanie117 217 €110 920 €103 486 €96 552 €90 493 €72 030 €62 484 €120 052 €107 256 €85 632 €66 325 €22 100 €76 297 €
Podané13. 2. 202617. 2. 202510. 2. 202421. 2. 20235. 3. 202226. 2. 202116. 2. 20201. 3. 201918. 2. 201816. 2. 201718. 2. 201626. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
381. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020242345
platiteľ od 1. 1. 1998
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Trojičné námestie 6, 821 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 12. 1997
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 16242/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • administratívne práce,od 1997
  • prenájom hnuteľných vecí,od 1997
  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov spojené s doplnkovými službami - obstarávateľské služby spojené s prenájmom,od 1997
  • vydavateľská činnosť periodických a neperiodických publikácii,od 1997
  • factoring a forfainting - realizácia finančných operácii v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 1997
  • reklamná a propagačná činnosť,od 1997
  • sprostredkovateľská činnosť,od 1997
  • sprostredkovanie kúpy predaja a prenájmu nehnuteľností,od 1997
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
spolu 15 tis. € · posledná 28. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2025
  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI15 tis. €5. 8. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025381. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 13. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 13. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodPharmDr Hana Melichová
  3. 9. 1. 2015Nový spoločníkPharmDr. Hana Melichová, podiel 100 %
  4. 18. 12. 2014Nový člen vedeniaPharmDr. Hana Melichová, konateľ
  5. 17. 12. 1997Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35735341

Lekáreň " MAGNÓLIA " s.r.o. – tržby 1,2 mil. € – IČO 35735341