SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35736089

Commerce Stream s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lubina · od 1997

predtým KETOS s.r.o.

IČO
35736089
DIČ
2020229310
Sídlo
916 12 Lubina
firmy v okolí

KonateľBohuslav Kremský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Commerce Stream s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lubina, v registri od 19. 12. 1997. Vo vedení firmy: Bohuslav Kremský. V roku 2025 mala firma tržby 19 tis. € (+18,3 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať78. z 89 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
19 tis. €
Za rok
+18 %
Od 2013
−98 %
01 mil.2 mil.2013—2014+49 %2015+30 %2016+1 %2017−12 %2018−45 %2019−91 %2020−76 %2021−100 %2022—2023+162 %2024−90 %2025+18 %
  • Najlepší rok
    2023, +162 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,1 %
    −2,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,2 %
    −1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,5 %
    −5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,2 %
    +33,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby18 903 €15 984 €153 693 €58 629 €0 €20 549 €85 472 €943 898 €1 713 057 €1 954 073 €1 927 291 €1 487 416 €1 000 161 €
Výsledok hospodárenia2 296 €2 343 €6 553 €5 343 €−54 052 €9 580 €7 722 €−340 293 €−125 042 €58 658 €53 732 €32 822 €18 685 €
Aktíva spolu30 672 €18 180 €15 837 €9 284 €3 941 €59 207 €70 148 €235 780 €1 135 274 €1 148 965 €956 953 €827 877 €726 696 €
Vlastné imanie20 476 €18 180 €15 837 €9 284 €3 941 €57 993 €67 630 €87 486 €423 077 €548 119 €489 461 €435 729 €402 907 €
Podané8. 7. 202620. 5. 202530. 7. 202430. 7. 202430. 6. 202212. 7. 20212. 11. 202029. 6. 20192. 7. 20185. 5. 20176. 5. 201619. 5. 20154. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
78. z 89 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020229310
platiteľ od 1. 2. 1998
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
916 12 Lubina
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 12. 1997
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 46575/R
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
47540 Maloobchod s elektrickými zariadeniami pre domácnosť v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
KETOS s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lubina.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • reklamná činnosť,od 1997
  • poradenská činnosť v oblasti elektroniky,od 1997
  • skladovanie tovaru,od 1997
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb,od 1997
  • prenájom priemyselného tovaru,od 1997
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,od 1997
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,od 1997
  • výroba, montáž a opravy elektrických výrobkov a zariadení do 1000 V,od 1997
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s elektrickými zariadeniami pre domácnosť v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47540), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202578. z 89
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s elektrickými zariadeniami pre domácnosť v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 8. 7. 2026 · 8 záznamov

  1. 8. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 2. 2024Presun sídla266 Lubinapredtým Stará Vajnorská 4 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  3. 21. 2. 2024Nový spoločníkBohuslav Kremský, podiel 100 %
  4. 26. 6. 2019Zmena obchodného menaCommerce Stream s. r. o.predtým KETOS s.r.o.
  5. 29. 6. 2018Presun sídlaStará Vajnorská 4 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Staré ihrisko 3 Bratislava
  6. 26. 4. 2007Presun sídlaStaré ihrisko 3 Bratislavapredtým Považská 48 Bratislava
  7. 1. 2. 1998Registrácia za platiteľa DPHSK2020229310
  8. 19. 12. 1997Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s elektrickými zariadeniami pre domácnosť v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35736089

Commerce Stream s. r. o. – tržby 19 tis. € – IČO 35736089