SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35739142

Benzinex Slovakia s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Malacky · od 1998

predtým Slovakia EXIMPO, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
35739142
DIČ
2020206892
Sídlo
Zámocká 8, 901 01 Malacky
firmy v okolí

KonateľPeter Palka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Benzinex Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, v registri od 27. 1. 1998. Vo vedení firmy: Peter Palka. V roku 2025 mala firma tržby 821 tis. € (−31,1 %) a zisk 50 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať59. z 146 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
821 tis. €
Za rok
−31 %
Od 2014
−87 %
02,5 mil.5 mil.7,5 mil.2014—2015−16 %2016−12 %2017−10 %2018+29 %2021−85 %2022+118 %2023−51 %2024+40 %2025−31 %
  • Priemerný rast ročne
    −16,8 %
  • Najlepší rok
    2022, +118 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,1 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,3 %
    −1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,8 %
    −0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    77,1 %
    +3,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby820 922 €1 191 181 €849 800 €1 739 568 €799 043 €——5 311 599 €4 114 575 €4 564 901 €5 190 275 €6 177 997 €—
Výsledok hospodárenia50 337 €66 153 €70 912 €58 880 €−59 896 €124 388 €−244 000 €159 727 €59 989 €78 958 €49 958 €22 039 €63 766 €
Aktíva spolu6 584 696 €5 597 659 €3 709 778 €3 508 852 €3 852 656 €4 453 169 €3 603 954 €3 097 938 €2 803 289 €2 369 749 €2 384 980 €2 646 935 €2 735 801 €
Vlastné imanie1 506 032 €1 455 695 €1 389 542 €1 318 630 €1 259 751 €1 319 646 €1 066 160 €1 310 160 €1 150 433 €1 090 444 €1 011 487 €961 527 €939 489 €
Podané26. 3. 202626. 3. 202529. 2. 202429. 3. 20238. 3. 202215. 3. 20214. 4. 20221. 3. 20195. 3. 20188. 3. 201716. 3. 201614. 3. 201515. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
59. z 146 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020206892
platiteľ od 1. 3. 1998
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zámocká 8, 901 01 Malacky
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 1. 1998
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 16591/B
Základné imanie
66 388 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47300 Maloobchod s pohonnými látkami v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
B e n z i n a Slovakia s.r.o. · Slovakia EXIMPO, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malacky.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • - reklamná činnosť,od 1998
  • - sprostredkovateľská činnosť,od 1998
  • - kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 1998
  • - kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,od 1998
  • prenájom strojov, prístrojov, zariadení, dopravných prostriedkov, fotografickej, výpočtovej a kancelárskej techniky,od 2006
  • inzertná a propagačná činnosť,od 2006
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a zákaziek v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s pohonnými látkami v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 74 tis. € · posledná 20. 5. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202559. z 146
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s pohonnými látkami v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 13 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 3. 2021Zápis konečného užívateľa výhodPeter Palka
  3. 21. 12. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodPeter Palka
  4. 25. 6. 2020Nový spoločníkPeter Palka, podiel 100 %
  5. 3. 3. 2020Zápis konečného užívateľa výhodPeter Palka
  6. 16. 1. 2019Zmena obchodného menaBenzinex Slovakia s.r.o.predtým B e n z i n a Slovakia s.r.o.
  7. 16. 1. 2019Presun sídlaZámocká 8 Malackypredtým Galvaniho 2/A Bratislava
  8. 1. 1. 2006Zmena obchodného menaB e n z i n a Slovakia s.r.o.predtým Slovakia EXIMPO, s.r.o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s pohonnými látkami v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35739142

Benzinex Slovakia s.r.o. – tržby 821 tis. € – IČO 35739142