SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35740141

Den Braven SK s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1998

predtým DEN BRAVEN SK, s.r.o.

IČO
35740141
DIČ
2020211149
Sídlo
Polianky 17, 844 31 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Miroslav Mohyla

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Den Braven SK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 30. 1. 1998. Vo vedení firmy: Miroslav Mohyla. V roku 2025 mala firma tržby 28,9 mil. € (+0,6 %) a zisk 1,7 mil. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4. z 485 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
28,9 mil. €
Za rok
+1 %
Od 2013
+92 %
010 mil.20 mil.30 mil.2013—2014+1 %2015+4 %2016+3 %2017+7 %2018+12 %2019+9 %2020+8 %2021+13 %2022+5 %2023−2 %2024+7 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,6 %
  • Najlepší rok
    2021, +13 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,0 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,5 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    22,3 %
    −1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    12,4 %
    +1,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby28 917 662 €28 733 920 €26 910 624 €27 381 243 €25 963 419 €22 890 796 €21 162 417 €19 497 784 €17 421 758 €16 240 653 €15 769 789 €15 222 340 €15 075 343 €
Výsledok hospodárenia1 742 228 €1 828 943 €1 433 221 €2 797 101 €2 691 348 €1 744 853 €1 238 231 €900 912 €784 511 €586 216 €689 308 €779 611 €782 117 €
Aktíva spolu7 798 192 €7 776 217 €6 919 848 €7 252 736 €6 773 039 €5 001 409 €5 166 779 €4 668 538 €4 599 472 €4 266 748 €4 538 295 €4 668 355 €—
Vlastné imanie6 830 063 €6 887 835 €5 958 892 €6 325 671 €4 528 570 €4 037 222 €3 692 369 €3 454 137 €3 553 225 €3 768 714 €3 982 498 €3 896 727 €—
Podané26. 6. 202626. 6. 202528. 6. 202428. 6. 202328. 6. 202228. 6. 202119. 6. 202024. 6. 201921. 6. 201824. 3. 201730. 3. 201616. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4. z 485 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
571 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020211149
platiteľ od 16. 2. 1998
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Polianky 17, 844 31 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 1. 1998
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 16684/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
50 – 99 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46730 Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
DEN BRAVEN SK, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť,od 1998
  • poradenstvo v obchodovaní okrem organizačno-ekonomického a účtovného poradenstva,od 1998
  • reklamná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 1998
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti,od 1998
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti,od 1998
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254. z 485
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

12 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 12.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 11. 2011Nový člen vedeniaIng. Miroslav Mohyla, konateľ
  3. 29. 5. 2009Nový spoločníkWARIDELTA s.r.o., podiel 100 %
  4. 25. 6. 2002Presun sídlaPolianky 17 Bratislavapredtým Kopčianska 65 Bratislava
  5. 30. 1. 1998Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35740141

Den Braven SK s. r. o. – tržby 28,9 mil. € – IČO 35740141