SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35740264

MAVIX s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1998
IČO
35740264
DIČ
2020229662
Sídlo
Račianska 66, 831 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Ján Magušin+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MAVIX s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 4. 2. 1998. Vo vedení firmy: Ján Magušin a Roman Víg. V roku 2025 mala firma tržby 711 tis. € (−26,5 %) a zisk 77 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať104. z 943 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
711 tis. €
Za rok
−27 %
Od 2014
+6 %
0500 tis.1 mil.2014—2015+24 %2016−23 %2017+10 %2018−21 %2019−6 %2020−25 %2021+8 %2022+48 %2023−38 %2024+150 %2025−27 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,5 %
  • Najlepší rok
    2024, +150 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,9 %
    −2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,4 %
    −22,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,3 %
    −8,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,1 %
    −14,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby711 265 €968 221 €387 788 €622 815 €421 618 €390 377 €523 994 €557 106 €705 932 €639 966 €836 125 €671 774 €—
Výsledok hospodárenia77 367 €131 384 €−28 830 €102 527 €88 421 €48 049 €−2 759 €17 585 €12 292 €19 922 €104 294 €6 022 €−4 239 €
Aktíva spolu540 612 €565 622 €371 922 €438 223 €347 170 €230 240 €212 839 €252 051 €552 422 €516 621 €384 924 €422 461 €419 971 €
Vlastné imanie361 817 €296 742 €165 358 €194 187 €180 081 €136 950 €88 901 €109 245 €91 660 €99 290 €183 662 €79 368 €73 345 €
Podané31. 3. 202625. 4. 20252. 4. 202430. 3. 202331. 3. 202210. 6. 202130. 6. 20201. 7. 201914. 3. 201817. 3. 201731. 3. 201626. 3. 201518. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
104. z 943 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020229662
platiteľ od 1. 4. 1998
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Račianska 66, 831 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 2. 1998
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 16696/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71129 Ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností - veľkoobchod,od 1998
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod,od 1998
  • - poradenstvo v oblasti telekomunikácií, rádiokomunikácií a spojových technologií,od 1998
  • - projektovanie stavieb,od 1998
  • kúpa a predaj výpočtovej a kancelárskej techniky formou maloobchodu a veľkoobchodu,od 1999
  • montáž, oprava a údržba vyhradených elektrických zariadení,od 1999
  • elektroinštalácie,od 1999
  • inžinierska činnosť /okrem vybraných činností v stavebníctve/,od 1999
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 12. 10. 2015

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71129), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025104. z 943
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

40 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 40.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 11 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 6. 2022Nový spoločníkIng. Ján Magušin, podiel 88,7 %
  3. 15. 6. 2022Nový spoločníkIng. Mgr. Roman Víg, podiel 11,3 %
  4. 24. 5. 2022Nový člen vedeniaIng. Ján Magušin, konateľ
  5. 24. 5. 2022Nový člen vedeniaIng. Roman Víg, konateľ
  6. 30. 11. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ján Magušin
  7. 30. 11. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Roman Víg
  8. 29. 11. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ján Magušin
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35740264

MAVIX s.r.o. – tržby 711 tis. € – IČO 35740264