SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35744987

TOP SERVICE SLOVAKIA, spol. s r.o.

Zaniknutá 8. 7. 2025Spoločnosť s ručením obmedzeným · Dunajská Streda · od 1998
IČO
35744987
DIČ
2020229959
Sídlo
Galantská cesta 5856/24, 929 01 Dunajská Streda
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TOP SERVICE SLOVAKIA, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, v registri od 24. 4. 1998 do 8. 7. 2025. V roku 2020 mala firma tržby 102 tis. € (−75,2 %) a stratu 211 tis. €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2020
102 tis. €
Za rok
−75 %
Od 2014
−78 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015−10 %2016+5 %2017+6 %2018−5 %2019−7 %2020−75 %
  • Priemerný rast ročne
    −22,3 %
  • Najlepší rok
    2017, +6 %

Ukazovatele 2020

  • Marža
    -206,2 %
    −175,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20202019201820172016201520142013
Tržby102 154 €411 539 €444 503 €467 968 €441 555 €418 965 €465 112 €—
Výsledok hospodárenia−210 591 €−128 394 €−63 781 €−70 913 €−62 221 €−81 401 €−86 162 €−43 290 €
Aktíva spolu11 022 €143 555 €217 961 €238 362 €266 465 €394 092 €489 665 €—
Vlastné imanie−290 395 €−73 223 €55 152 €118 933 €−56 063 €−60 516 €−70 489 €—
Podané26. 2. 202112. 6. 20201. 7. 20193. 4. 201830. 3. 201731. 3. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2020229959
platiteľ od 1. 6. 1998

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Galantská cesta 5856/24, 929 01 Dunajská Streda
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
24. 4. 1998 – 8. 7. 2025
27 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 41506/T
Hlavná činnosť
95230 Oprava obuvi a koženého tovaru
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dunajská Streda.

Insolvenčné konania

1 konanie v registri IS REPLIK

Konkurzukončené 6. 6. 2025
Spisová značka
28K/6/2020
Súd
Okresný súd Trnava
Začiatok
26. 8. 2020
Správca
Mgr. Ladislav Zselinszky
Sudca
JUDr. Jana Wilková
Navrhovateľ
Zselinszky
Značka správcu
S1328
Posledná udalosť
29. 7. 2025
Dôvod ukončenia
pre nedostatok majetku
Konkurzy a reštrukturalizácie
Prehľad všetkých firiem v konkurze a reštrukturalizácii.

Predmet činnosti

13 ukončených činností

  • brúsenie nožov, nožníc a jednoduchých nástrojov,1998 – 2025
  • oprava obuvi,1998 – 2025
  • povrchová úprava kovov,1998 – 2025
  • kľúčová služba,2002 – 2025
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),2004 – 2025
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),2004 – 2025
  • servis príslušenstva výpočtovej techniky s výnimkou zásahu do výhradených elektrických častí,2004 – 2025
  • sprostedkovateľská činnosť v nákupe a predaji tovarov a vo výkone služieb,2004 – 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava obuvi a koženého tovaru — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 95230), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 7. 2025 · 11 záznamov

  1. 8. 7. 2025Zánik
  2. 6. 6. 2025Konkurz: ukončenie28K/6/2020
  3. 1. 2. 2022Zrušená registrácia DPH
  4. 26. 2. 2021Podaná účtovná závierkaza rok 2020
  5. 26. 8. 2020Konkurz: začiatok28K/6/2020, Okresný súd Trnava
  6. 9. 8. 2016Presun sídlaGalantská cesta 5856/24 Dunajská Stredapredtým Krajná 86 Bratislava
  7. 2. 8. 2011Presun sídlaKrajná 86 Bratislavapredtým Pestovateľská 13 Bratislava
  8. 3. 7. 2007Presun sídlaPestovateľská 13 Bratislavapredtým Pestovateľská 2 Bratislava

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava obuvi a koženého tovaru s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35744987

TOP SERVICE SLOVAKIA, spol. s r.o. – tržby 102 tis. € – IČO 35744987