SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35745339

Vodystav,s r.o., v likvidácii

Zaniknutá 21. 5. 2025Spoločnosť s ručením obmedzeným · Viničné · od 1998

predtým Vodné stavby Pezinok, spol. s r.o. a 1 ďalší názov

IČO
35745339
DIČ
2020203889
Sídlo
Záhradná 646, 900 23 Viničné
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Vodystav,s r.o., v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Viničné, v registri od 29. 4. 1998 do 21. 5. 2025. V roku 2024 mala firma tržby 13 tis. € (−84,8 %) a stratu 7 tis. €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
13 tis. €
Za rok
−85 %
Od 2013
−89 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−30 %2015+127 %2016+53 %2017−34 %2018−27 %2019+111 %2020−56 %2021−39 %2022+79 %2023−39 %2024−85 %
  • Priemerný rast ročne
    −18,1 %
  • Najlepší rok
    2015, +127 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    -50,8 %
    −50,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby13 130 €86 303 €142 193 €79 552 €131 179 €294 845 €139 784 €190 409 €287 458 €187 420 €82 743 €117 824 €
Výsledok hospodárenia−6 672 €−709 €18 834 €−20 268 €−15 946 €5 795 €6 319 €8 202 €10 543 €2 843 €2 855 €1 818 €
Aktíva spolu5 805 €51 535 €51 765 €30 968 €93 425 €118 411 €95 928 €79 289 €86 268 €70 025 €46 770 €59 380 €
Vlastné imanie4 262 €27 535 €28 244 €9 409 €29 677 €45 624 €39 828 €33 509 €25 640 €15 098 €12 255 €9 400 €
Podané26. 3. 20257. 3. 202427. 3. 20239. 6. 20226. 6. 20229. 9. 202131. 3. 201929. 3. 201828. 2. 201711. 3. 201612. 3. 201510. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2020203889
platiteľ od 1. 6. 1998

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záhradná 646, 900 23 Viničné
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
29. 4. 1998 – 21. 5. 2025
27 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 17142/B
Hlavná činnosť
42210 Výstavba rozvodov pre plyn a kvapaliny
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Vodystav, s.r.o. · Vodné stavby Pezinok, spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Viničné.

Predmet činnosti

13 ukončených činností · 29. 4. 1998 – 20. 5. 2025

  • - inžinierska a kompletizačná činnosť v stavebníctve okrem práv stavebného a technického dozoru,
  • - obchodná činnosť - kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ s výnimkou tovarov na ktoré sa vyžaduje osobitné povolenie,
  • - poradenská činnosť v stavebníctve a strojárenstve,
  • - prenájom nehnuteľností,
  • - prenájom strojov a zariadení,
  • - sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,
  • - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb,
  • - sprostredkovateľská činnosť v stavebníctve a strojárstve,
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba rozvodov pre plyn a kvapaliny — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 21. 10. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 42210), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 5. 2025 · 7 záznamov

  1. 21. 5. 2025Zánik
  2. 1. 4. 2025Zrušená registrácia DPH
  3. 26. 3. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  4. 30. 4. 2024Zmena obchodného menaVodystav,s r.o., v likvidáciipredtým Vodystav, s.r.o.
  5. 6. 4. 2001Zmena obchodného menaVodystav, s.r.o.predtým Vodné stavby Pezinok, spol. s r.o.
  6. 1. 6. 1998Registrácia za platiteľa DPHSK2020203889
  7. 29. 4. 1998Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba rozvodov pre plyn a kvapaliny s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35745339

Vodystav,s r.o., v likvidácii – tržby 13 tis. € – IČO 35745339