SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35745347

IKOLA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Most pri Bratislave · od 1998

predtým CENTRUM PRE APLIKOVANÚ NUMERIKU /CAN/ s.r.o.

IČO
35745347
DIČ
2021396729
Sídlo
Studené 547, 900 46 Most pri Bratislave
firmy v okolí

KonateľIng. Ľuboš Gašparík, PhD.+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IKOLA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Most pri Bratislave, v registri od 30. 4. 1998. Vo vedení firmy: Ľuboš Gašparík a Branislava Gašparíková Šimončičová. V roku 2025 mala firma tržby 82 tis. € (−3,4 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať516. z 1 431 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
82 tis. €
Za rok
−3 %
050 tis.100 tis.2014—2015−20 %2016+8 %2017−36 %2018−47 %2019−36 %2020×58,12021+40 %2022+27 %2023+15 %2024+12 %2025−3 %
  • Najlepší rok
    2020, ×58,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,9 %
    +11,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    75,1 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    51,7 %
    +40,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,1 %
    −44,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby82 131 €85 026 €75 627 €65 749 €51 667 €36 959 €636 €995 €1 889 €2 932 €2 710 €3 375 €—
Výsledok hospodárenia11 418 €1 730 €−1 620 €548 €568 €474 €−1 837 €−741 €−1 278 €−1 043 €−678 €−2 051 €1 008 €
Aktíva spolu22 078 €15 817 €10 101 €12 273 €8 403 €5 902 €6 940 €7 692 €7 959 €8 260 €9 320 €9 067 €11 486 €
Vlastné imanie15 207 €3 789 €2 058 €3 679 €3 131 €2 563 €2 089 €3 926 €4 668 €5 945 €7 468 €8 147 €10 198 €
Podané28. 6. 202627. 6. 202529. 3. 202410. 6. 202329. 6. 202224. 6. 202125. 3. 202010. 6. 20196. 6. 201821. 6. 201725. 6. 201630. 6. 201526. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
516. z 1 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2021396729
platiteľ od 7. 10. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Studené 547, 900 46 Most pri Bratislave
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 4. 1998
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 17143/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71110 Architektonické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
CENTRUM PRE APLIKOVANÚ NUMERIKU /CAN/ s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Most pri Bratislave.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

36 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • - reklamná činnosť,od 1998
  • - sprostredkovateľská činnosť,od 1998
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,od 1998
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,od 1998
  • výstavnícka činnosť,od 2008
  • organizovanie športových a kultúrno-spoločenských podujatí,od 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2008
  • systémová údržba software,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Architektonické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025516. z 1 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (architektonické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 11 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2023Zrušená registrácia DPH
  3. 16. 10. 2019Nový spoločníkIng. Branislava Gašparíková Šimončičová, podiel 50 %
  4. 16. 10. 2019Nový spoločníkIng. Ľuboš Gašparík, PhD., podiel 50 %
  5. 24. 9. 2019Nový člen vedeniaIng. Branislava Gašparíková Šimončičová, konateľ
  6. 7. 10. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2021396729
  7. 25. 11. 2009Presun sídlaStudené 547 Most pri Bratislavepredtým Andreja Mráza 2 Bratislava
  8. 7. 10. 2009Nový člen vedeniaIng. Ľuboš Gašparík, PhD., konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia architektonické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35745347

IKOLA s.r.o. – tržby 82 tis. € – IČO 35745347