SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35745924

LIGNOTESTING, a.s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Bratislava · od 1998
IČO
35745924
DIČ
2020220180
Sídlo
Technická 5, 821 04 Bratislava
firmy v okolí

PredstavenstvoIng. Ján Remiar+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LIGNOTESTING, a.s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava, v registri od 12. 5. 1998. Vo vedení firmy: Ján Remiar, Mikuláš Bobik a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 221 tis. € (+16,2 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať279. z 1 061 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
221 tis. €
Za rok
+16 %
Od 2013
+5 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−14 %2015+1 %2016+21 %2017−14 %2018+1 %2019−3 %2020−11 %2021+12 %2022−6 %2023−4 %2024+15 %2025+16 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,4 %
  • Najlepší rok
    2016, +21 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,8 %
    −0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,9 %
    −7,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,1 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    44,8 %
    −3,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby220 611 €189 817 €165 258 €172 204 €183 314 €163 574 €183 237 €189 021 €187 742 €219 397 €181 961 €179 718 €209 205 €
Výsledok hospodárenia8 331 €8 663 €2 116 €5 513 €−5 128 €−6 644 €2 079 €2 230 €−91 €8 279 €2 217 €301 €114 €
Aktíva spolu69 015 €57 323 €52 085 €43 842 €43 052 €55 609 €48 586 €44 355 €49 531 €58 359 €53 392 €50 182 €54 663 €
Vlastné imanie38 088 €29 756 €21 093 €18 977 €13 464 €18 592 €25 236 €23 157 €20 927 €21 018 €12 739 €10 522 €10 220 €
Podané30. 3. 202631. 3. 20252. 4. 202426. 3. 202331. 3. 202231. 3. 202131. 3. 20201. 4. 201915. 5. 201831. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
279. z 1 061 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020220180
platiteľ od 20. 8. 1998
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

6 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Technická 5, 821 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 5. 1998
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sa, vložka 1737/B
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71200 Technické testovanie a analýzy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností · 5 ukončených činností

  • technicko organizačné zabezpečenie seminárov,od 1998
  • vydavateľská činnosť,od 1998
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 1998
  • nákup a predaj tovaru za účelom jeho predaja ostatným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 1998
  • nákup a predaj tovarov za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,od 1998
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti hodnotenia vlastností a technickej normalizácie chemických, mechanických a fyzikálnych vlastností nábytku, drevárskych, chemických, strojárskych a stavebných materiálov a výrobkov,od 1998
  • vykonávanie analýz chemických, mechanických a fyzikálnych vlastností nábytku, drevárskych, chemických, strojárskych a stavebných materiálov a výrobkov,od 1998
  • certifikácia výrobkov z plastov, nábytku, drevárskych, chemických, strojárskych a stavebných materiálov a výrobkov podľa predmetu akreditácie,od 2000
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Technické testovanie a analýzy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
spolu 6 tis. € · posledná 20. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025279. z 1 061
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (technické testovanie a analýzy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2013Nový člen vedeniaIng. Ján Remiar, predstavenstvo
  3. 1. 8. 2013Nový člen vedeniaIng. Mikuláš Bobik, predstavenstvo
  4. 1. 8. 2013Nový člen vedeniaIng. Tatiana Fačková, predstavenstvo
  5. 7. 5. 2002Presun sídlaTechnická 5 Bratislavapredtým Lamačská cesta 1 Bratislava
  6. 20. 8. 1998Registrácia za platiteľa DPHSK2020220180
  7. 12. 5. 1998Vznik firmyAkciová spoločnosť
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia technické testovanie a analýzy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35745924

LIGNOTESTING, a.s. – tržby 221 tis. € – IČO 35745924