SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35747889

MABORO, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1998
IČO
35747889
DIČ
2020230333
Sídlo
Seberíniho 9, 821 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Boris Čerkala

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MABORO, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 29. 5. 1998. Vo vedení firmy: Boris Čerkala. V roku 2025 mala firma tržby 644 tis. € (+25,9 %) a zisk 50 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať873. z 15 643 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
644 tis. €
Za rok
+26 %
Od 2014
+154 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+0 %2016−3 %2017+4 %2018+16 %2019−6 %2020+0 %2021−12 %2022+50 %2023−2 %2024+42 %2025+26 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,8 %
  • Najlepší rok
    2022, +50 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,8 %
    −1,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,9 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,1 %
    −1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,2 %
    −0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby643 563 €511 351 €360 473 €367 450 €245 695 €278 903 €278 672 €297 433 €256 151 €245 782 €253 491 €253 404 €—
Výsledok hospodárenia50 019 €47 648 €40 117 €57 564 €23 167 €34 672 €24 583 €23 248 €8 901 €30 375 €31 €−25 147 €−30 471 €
Aktíva spolu248 350 €224 568 €191 946 €180 181 €117 526 €152 254 €125 823 €113 004 €66 171 €41 918 €10 405 €89 684 €110 692 €
Vlastné imanie193 093 €173 073 €155 425 €135 309 €77 745 €93 259 €58 587 €34 004 €10 756 €1 856 €−83 373 €−83 404 €−59 670 €
Podané16. 2. 202625. 2. 20251. 3. 20242. 6. 202329. 6. 202217. 6. 202121. 10. 202027. 6. 201911. 6. 201812. 6. 201725. 6. 201625. 6. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
873. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020230333
platiteľ od 1. 8. 1999
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Seberíniho 9, 821 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 5. 1998
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 17448/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • prenájom motorových vozidiel,od 1998
  • prenájom hnuteľných vecí,od 1998
  • faktoring a forfaiting, okrem súdneho vymáhania pohľadávok,od 1998
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti - veľkoobchod,od 1998
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti - maloobchod,od 1998
  • prevádzkovanie garáží a odstavných plôch pre motorové vozidlá s poskytovaním doplnkových služieb, alebo ak garáže a odstavné plochy slúžia na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti,od 2007
  • kopírovacie služby,od 2007
  • čistenie budov, upratovacie práce,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025873. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

24 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 24.

História zmien

Posledná zmena 16. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 16. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 4. 2009Nový spoločníkIng. Boris Čerkala, podiel 100 %
  3. 4. 1. 2005Presun sídlaSeberíniho 9 Bratislavapredtým Riazanská 64 Bratislava
  4. 1. 8. 1999Registrácia za platiteľa DPHSK2020230333
  5. 29. 5. 1998Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35747889

MABORO, spol. s r.o. – tržby 644 tis. € – IČO 35747889