SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35748729

AUTO-KLIMA Bratislava s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1998

predtým AUTO-KLIMA Bratislava, spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO
35748729
DIČ
2020211567
Sídlo
Beňadická 5, 851 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Zdenek Jedlička

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AUTO-KLIMA Bratislava s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 25. 5. 1998. Vo vedení firmy: Zdenek Jedlička. V roku 2025 mala firma tržby 1,3 mil. € (−15,8 %) a zisk 259 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať139. z 3 012 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,3 mil. €
Za rok
−16 %
Od 2013
−3 %
01 mil.2 mil.2013—2014+10 %2015−3 %2016−2 %2017−27 %2018+39 %2019−21 %2020−15 %2021+25 %2022−7 %2023+48 %2024−6 %2025−16 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,3 %
  • Najlepší rok
    2023, +48 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,6 %
    +16,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    36,4 %
    +30,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    24,0 %
    +19,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,9 %
    +8,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 323 567 €1 572 619 €1 673 076 €1 128 462 €1 215 892 €970 568 €1 148 142 €1 449 281 €1 041 053 €1 429 096 €1 463 251 €1 511 008 €1 367 549 €
Výsledok hospodárenia258 995 €51 155 €153 358 €101 806 €27 894 €19 025 €18 245 €58 527 €20 847 €67 021 €164 049 €98 040 €152 880 €
Aktíva spolu1 076 974 €1 142 284 €1 083 019 €1 079 620 €964 513 €928 589 €938 593 €810 015 €749 449 €820 051 €851 310 €761 274 €1 242 247 €
Vlastné imanie712 109 €853 365 €802 490 €799 686 €701 203 €671 252 €654 628 €625 434 €584 949 €606 102 €539 082 €387 394 €869 354 €
Podané29. 6. 202620. 3. 202518. 6. 202410. 3. 202331. 3. 202231. 3. 202119. 3. 202027. 3. 201928. 3. 201831. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
139. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
76 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020211567
platiteľ od 1. 8. 1998
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Beňadická 5, 851 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 5. 1998
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 17538/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
AUTO-KLIMA Bratislava, spoločnosť s ručením obmedzeným
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • - výroba, inštalácia a opravy ústredného vykurovania a vetrania,od 1998
  • - výroba, inštalácia a opravy chladiacich zariadení,od 1998
  • - montáž autodoplnkov do osobných motorových vozidiel: skiel, strešných okien, klimatizácií,od 1998
  • - opravy motorových vozidiel,od 1998
  • - sprostredkovateľská činnosť,od 1998
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti - veľkoobchod,od 1998
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti - maloobchod,od 1998
  • poskytovanie technických služieb na ochranu osôb a majetku - predaj, montáž, údržba a opravy zabezpečovacích systémov slúžiacich na ochranu majetku a osoby pred neoprávnenými zásahmi vrátane zabezpečovacích systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a prejavu osoby v objekte a jeho okolí,od 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
spolu 533 tis. € · posledná 23. 4. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025139. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Zdenek Jedlička
  3. 26. 7. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Zdenek Jedlička
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Zdenek Jedlička
  5. 3. 12. 2014Nový spoločníkIng. Zdenek Jedlička, podiel 100 %
  6. 3. 2. 2007Zmena obchodného menaAUTO-KLIMA Bratislava s.r.o.predtým AUTO-KLIMA Bratislava, spoločnosť s ručením obmedzeným
  7. 1. 8. 1998Registrácia za platiteľa DPHSK2020211567
  8. 25. 5. 1998Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35748729

AUTO-KLIMA Bratislava s.r.o. – tržby 1,3 mil. € – IČO 35748729