SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35754168

KB SYSTÉM, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1998
IČO
35754168
DIČ
2020211864
Sídlo
Tomášikova 10/D, 821 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPeter Kalný+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KB SYSTÉM, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 6. 10. 1998. Vo vedení firmy: Peter Kalný a Ivan, Duračka. V roku 2025 mala firma tržby 27 tis. € (−93,1 %) a stratu 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2188. z 2 869 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
27 tis. €
Za rok
−93 %
Od 2013
−98 %
02 mil.4 mil.2013—2014+55 %2015−4 %2016+28 %2017+4 %2018+6 %2019+8 %2020−33 %2021−5 %2022+34 %2023−11 %2024−86 %2025−93 %
  • Priemerný rast ročne
    −28,8 %
  • Najlepší rok
    2014, +55 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -46,8 %
    −42,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -6,0 %
    +2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -6,0 %
    +2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,1 %
    −5,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby26 806 €387 149 €2 731 379 €3 055 084 €2 274 782 €2 383 843 €3 562 549 €3 291 731 €3 110 585 €2 992 001 €2 344 389 €2 447 222 €1 581 861 €
Výsledok hospodárenia−12 546 €−18 713 €75 386 €220 602 €−1 729 €67 254 €133 597 €138 189 €205 483 €241 417 €135 324 €75 358 €22 596 €
Aktíva spolu208 589 €232 938 €808 533 €1 204 582 €1 177 598 €1 037 045 €1 203 355 €1 304 029 €1 193 803 €907 241 €879 782 €789 125 €738 023 €
Vlastné imanie208 424 €220 969 €366 681 €765 989 €750 387 €882 460 €961 636 €828 039 €689 850 €587 525 €432 253 €296 929 €281 112 €
Podané17. 6. 202621. 3. 202529. 3. 202429. 3. 202331. 3. 202227. 6. 202124. 3. 202026. 3. 201928. 3. 201829. 3. 201730. 3. 201631. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2188. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020211864
platiteľ od 1. 12. 1998
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tomášikova 10/D, 821 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 10. 1998
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 17991/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť,od 1998
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti,od 1998
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti,od 1998
  • zváračské práce,od 2006
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb spojených s prenájmom - obstarávateľká činnosť,od 2006
  • montáž, oprava, údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 8. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252188. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 6. 2026 · 12 záznamov

  1. 17. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 2. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ivan Duračka
  3. 1. 2. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ivan Ďuračka
  4. 13. 10. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ivan Ďuračka
  5. 13. 9. 2022Nový člen vedeniaIng. Ivan Duračka, konateľ
  6. 13. 8. 2022Nový spoločníkPeter Kalný, podiel 50 %
  7. 13. 8. 2022Nový spoločníkIng. Ivan, Duračka, podiel 50 %
  8. 9. 3. 2018Zápis konečného užívateľa výhodPeter Kalný
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35754168

KB SYSTÉM, s.r.o. – tržby 27 tis. € – IČO 35754168