SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35757159

OMNISERVIS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Mlynčeky · od 1998
IČO
35757159
DIČ
2021394551
Sídlo
059 76 Mlynčeky
firmy v okolí

KonateľEmil Horniaček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

OMNISERVIS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Mlynčeky, v registri od 1. 12. 1998. Vo vedení firmy: Emil Horniaček. V roku 2025 mala firma tržby 583 tis. € (+44,7 %) a zisk 22 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať7. z 332 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
583 tis. €
Za rok
+45 %
Od 2013
+1386 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−26 %2015+36 %2016−71 %2017+101 %2018+64 %2019+132 %2020+113 %2021+176 %2022−23 %2023+12 %2024−10 %2025+45 %
  • Najlepší rok
    2021, +176 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,0 %
    −0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,1 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,0 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    87,6 %
    −9,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby583 012 €402 909 €448 068 €400 995 €517 957 €187 921 €88 162 €37 964 €23 208 €11 533 €39 323 €28 855 €39 228 €
Výsledok hospodárenia22 €557 €−2 671 €−154 €−2 093 €−5 539 €5 247 €2 650 €2 111 €−11 669 €2 628 €6 685 €20 111 €
Aktíva spolu193 689 €272 488 €203 699 €87 214 €97 129 €121 471 €39 711 €24 114 €18 744 €26 646 €35 908 €44 884 €70 766 €
Vlastné imanie24 053 €9 031 €8 474 €1 144 €1 298 €3 392 €8 932 €10 369 €7 718 €5 608 €7 277 €4 650 €20 719 €
Podané29. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202111. 3. 202018. 2. 20199. 3. 201820. 3. 201720. 3. 201616. 3. 201531. 7. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
7. z 332 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021394551
platiteľ od 29. 11. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
059 76 Mlynčeky
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 12. 1998
27 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 37814/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
93190 Ostatné športové činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Mlynčeky.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • - prevádzkovanie cestovnej kancelárie,od 1998
  • - vykonávanie pozemných, bytových, občianskych, priemyselných, inžinierskych, vodných, vodohospodárskych a ekologických stavieb,od 1998
  • - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok,od 1998
  • - sprostredkovateľská činnosť,od 1998
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/,od 1998
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,od 1998
  • - prenájom strojov a zariadení,od 1998
  • - organizovanie školení, seminárov a kurzov,od 1998
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné športové činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 93190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20257. z 332
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné športové činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2019Presun sídla58 Mlynčekypredtým Vrátna 515 Terchová
  3. 17. 1. 2019Nový člen vedeniaEmil Horniaček, konateľ
  4. 29. 11. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2021394551
  5. 8. 1. 2015Presun sídlaVrátna 515 Terchovápredtým Hotel Boboty, Vrátna 515 Terchová
  6. 16. 7. 2014Presun sídlaHotel Boboty, Vrátna 515 Terchovápredtým Ul. sv.Martina 294 Terchová
  7. 14. 4. 2010Nový spoločníkEmil Horniaček, podiel 100 %
  8. 1. 12. 1998Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné športové činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35757159

OMNISERVIS s.r.o. – tržby 583 tis. € – IČO 35757159