SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35765607

Studio 21, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1999

predtým ŠTUDIO - 21 plus, s.r.o.

IČO
35765607
DIČ
2020274795
Sídlo
Zahradnícka 13, 811 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Jana Juríková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Studio 21, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 8. 4. 1999. Vo vedení firmy: Jana Juríková a Vladimír Jurík. V roku 2025 mala firma tržby 140 tis. € (−89,2 %) a stratu 242 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať526. z 1 235 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
140 tis. €
Za rok
−89 %
Od 2013
−73 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+140 %2015−52 %2016−30 %2017−13 %2018+256 %2019+64 %2020−52 %2021−35 %2022+32 %2023+200 %2024−52 %2025−89 %
  • Priemerný rast ročne
    −10,5 %
  • Najlepší rok
    2018, +256 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -172,6 %
    −174,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -38,9 %
    −41,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -26,0 %
    −28,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,1 %
    +15,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby140 277 €1 301 628 €2 699 960 €900 300 €680 857 €1 044 069 €2 163 280 €1 316 787 €369 836 €426 043 €609 808 €1 269 084 €528 683 €
Výsledok hospodárenia−242 085 €27 983 €283 720 €72 507 €89 793 €22 396 €185 170 €15 603 €−37 524 €39 265 €10 513 €140 238 €−29 163 €
Aktíva spolu930 752 €1 186 142 €1 769 806 €967 333 €819 875 €781 017 €781 273 €913 175 €497 880 €453 551 €498 618 €582 233 €565 322 €
Vlastné imanie622 420 €981 975 €953 992 €670 272 €597 765 €507 106 €484 710 €299 540 €283 936 €321 460 €250 792 €240 279 €100 042 €
Podané28. 6. 202630. 4. 202527. 6. 202421. 6. 202329. 6. 202230. 6. 20211. 11. 202026. 6. 201921. 3. 201815. 3. 201724. 3. 201626. 3. 201513. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
526. z 1 235 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020274795
platiteľ od 1. 10. 1999
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zahradnícka 13, 811 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 4. 1999
27 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 18973/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43990 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ŠTUDIO - 21 plus, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí, prezentácií a výstav,od 1999
  • obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľnostíod 1999
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,od 1999
  • reklamná a propagačná činnosť,od 1999
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 1999
  • sprostredkovateľská činnosť,od 1999
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 1999
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,od 1999
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné špecializované stavebné práce i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
54 zmlúv
spolu 6 mil. € · posledná 29. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec KostolišteDodatok č. 1 k Zmluve—29. 7. 2026
  • Obec Slovenský GrobZmluva o dielo č.57/202632 tis. €1. 4. 2026
  • Obec HubiceZmluva o dielo165 tis. €31. 3. 2026
  • Obec TopoľovkaWorkout a fitnes ihrisko Topoľovka—11. 11. 2025
  • Mestská časť Košice - JuhDodatok č. 1 k Zmluve o dielo č. 01/2025/D zo dňa 23.06.2025—28. 8. 2025
  • Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SRZmluva o poskytnutí pomoci formou podnikateľského vouchera na firemný audit10 tis. €25. 8. 2025
  • Obec Trenčianska TepláZmluva o dielo10 tis. €11. 7. 2025
  • Mestská časť Košice - JuhZmluva o dielo č. 01/2025/D53 tis. €23. 6. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025526. z 1 235
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné špecializované stavebné práce i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 13 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 3. 2023Zmena obchodného menaStudio 21, s.r.o.predtým ŠTUDIO - 21 plus, s.r.o.
  3. 20. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Vladimír Jurík
  4. 20. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Jana Juríková
  5. 19. 6. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Vladimír Jurík
  6. 19. 6. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Jana Juríková
  7. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Vladimír Jurík
  8. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Jana Juríková
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné špecializované stavebné práce i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35765607

Studio 21, s.r.o. – tržby 140 tis. € – IČO 35765607